»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Şampiyon olmak istiyoruz”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Şampiyon olmak istiyoruz” Empty
MesajKonu: “Şampiyon olmak istiyoruz”   “Şampiyon olmak istiyoruz” Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:08 pm

Oyuncularımızdan Gökçek Vederson, Fenerbahçemizin Bursaspor hazırlıklarını sürdürdüğü sabah saatlerinde yapılan idmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Vederson, antrenmanların sıkı bir şekilde devam ettiğini, bu çalışmaların ilerleyen haftalardaki maç performanslarına yansıyacağını ifade etti. Vederson basın mensuplarının takım içinde mevkiiler arasında yaşanan rekabeti sormaları üzerine, "Bu hocamız için gayet iyi bir durum. Çünkü elinizde kaliteli futbolcularınız varsa ve bir mevkide bu kadar fazla seçeneğiniz varsa bu seçme şansınızı arttırır ve işinizi kolaylaştırır. Hocam bir gün bana güvendiğinde, ihtiyacı olduğunda ona ve takımıma en iyi şekilde yardımcı olayım diye kendimi ve kafamı hazır tutuyorum" diye konuştu.

Vederson geçen yıl ile bu yıl arasında nasıl bir fark olduğu ile ilgili soruya ise "Geçen yılla karşılaştırdığımızda gerçekten büyük bir fark var. Geçen yıl biraz daha sıkıntılı bir ortam vardı. Ancak önemli olan bu senedir. İdmanlarda çok zorlansak da bizden çok şeyler istense de kuşkusuz siz de görüyorsunuzdur tesislerde hep neşeli bir ortam var. En önemlisi herkeste bir çalışma isteği var. Bunlar da bir takımda olması gereken şeyler" yanıtını verdi.

Basın mensuplarının "Fenerbahçe ve Galatasaray bu yıl şampiyonluğun en önemli rakipleri, siz ne düşünüyorsunuz?" sorusuna Vederson, "Diğer takımlar hakkında görüş bildirmek yerine ben, bizim takımımızdaki istekten bahsedebilirim. Bu yıl bu takımdaki herkes şampiyon olmayı istiyor. Son iki yıldır şampiyon olamıyoruz. Bunun getirdiği bir baskı var. Bu baskının başkanın, yönetimin, camianın ve bizim üzerimizde etkisi var. Biz bu baskıyı üzerimizden atmaya çalışıyoruz ve şampiyon olmak istiyoruz. Elbette ki diğer rakiplerimiz de en az bizim kadar güçlüler. Ancak biz bu yıl biz şampiyon olmak istiyoruz." diye cevap verdi.

Oyuncumuz adının hep takasta konuşulduğu, bunun kendisini demoralize edip etmediği ve Fenerbahçe'ye ilk geldiği günle bugün arasında performansıyla ilgili bir düşüş görüp görmediği ile ilgili bir soruya, "Beni rahatsız eden hiçbir nokta yok. Çünkü yönetimimiz tarafından bana takasta kullanılacağım hiç söylenmedi. Bu demek oluyor ki benim çalışmamdan herkes memnun. Burada olduğum sürece formayı giydiğim sürece tamamen kafam burada olacak ve buranın başarısı için çalışacağım" şeklinde yanıtladı.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Şampiyon olmak istiyoruz”
1 sayfadaki 1 sayfası