»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Çıkış grafiğimizi sürdürmek istiyoruz”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Çıkış grafiğimizi sürdürmek istiyoruz” Empty
MesajKonu: “Çıkış grafiğimizi sürdürmek istiyoruz”   “Çıkış grafiğimizi sürdürmek istiyoruz” Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 7:09 pm

Fenerbahçemizin Sivasspor karşısında 3. ve son golüne imza atan Brezilyalı oyuncumuz Deivid de Souza maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Deivid, "Bugün maç bizim için çok önemliydi. Önemli bir rakibe ve ligin lideri bir ekibe karşı oynadık. Fırsatlar yakaladık, bazılarını değerlendirdik ve bazılarını da değerlendiremedik. Sonuçta 3-1 kazandık. Rakibimize saygı duyduk ve böyle de yapmaya devam edeceğiz. Sivas'a karşı yapılan iki maçta da kalitemizi gösterdik. Daha önceleri inişli çıkışlı bir grafik sergilemiştik. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizle oynayacağımız maçlar var. Bu hafta Kayserispor ile karşı karşıya geleceğiz. Çıkışımızı sürdürmek için bu maçı da kazanmalıyız. Ben burada kalmak istiyorum. Bu ülkeden, içinde bulunduğum şartlardan ve ortamdan çok mutluyum. Kısa zamanda kulübümle anlaşırız ve bu güzel haberi de insanlara yayarız. Şu an futbola odaklandım. Bugün attığım golden sonra bebek sallama sevinci yaptım. Bacanağımla konuştum ve eşinin hamile kaldığını öğrendim. Gol atarsan Bebeto'nun 1994 Dünya Kupası'ndaki gol sevincini yaparsın bana demişti. Ben de bu sevinci yaptım" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Çıkış grafiğimizi sürdürmek istiyoruz”
1 sayfadaki 1 sayfası