»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Bu galibiyeti şehit annelerine armağan ediyoruz”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Bu galibiyeti şehit annelerine armağan ediyoruz” Empty
MesajKonu: “Bu galibiyeti şehit annelerine armağan ediyoruz”   “Bu galibiyeti şehit annelerine armağan ediyoruz” Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 11:29 am

Teknik direktörümüz Christoph Daum, 2-1 kazandığımız Manisaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu. Daum, sözlerine Şemdinli'de verilen 4 şehitler hakkında konuşarak başladı. Daum, "Maçtan önce çok üzücü bir haber aldık. 4 şehit verdik. Bu galibiyeti şehitlerimize ve şehitlerin annelerine armağan ediyoruz. Bu tişörtlerle askerlerimize de mesaj yollamak istiyoruz. "Sizinleyiz, sizlerle birlikteyiz" diyoruz" dedi.
Daum, karşılaşma ile ilgili olarak ise "Bugün aslında iyi bir futbol sergileyemedik. İyi futbol göremedik ama büyük bir istek vardı. Fiziksel konulara zaten fazla girmiyorum çünkü takım çok yorgundu. İstekliydik, arzuluyduk. Bu tip maçlar benim için çok önemli. Zor giden maçları kazanmak bir hocayı tabi ki çok mutlu eder. Manisaspor bizden daha çok koştu, mücadele etti. İyi hazırlanmışlardı. Şanslıydık, evet ama şans iyinin yanında olur. Gökhan Gönül bizim için önemli bir futbolcu. O'nun eksikliğini hissettik ama Bekir de iyi oynadı, o'nun oyunundan da memnunum. 61 gündür çalışıyoruz. Futbolculara sadece 3 gün izin verildi. Yorgun olmaları son derece normal. Bu galibiyetin iki nedeni vardı. Birincisi futbolcularımızın çok istemesi, ikincisi de taraftarımızın muhteşem desteği" dedi.

Daum Avrupa Ligi'ndeki rakiplerimiz hakkında ise "Steaua Bükreş'i geçen sezon izlemiştim. Köln'e almak istediğim bir santrforları vardı. Zor bir rakip olacaklar. Twente genç futbolcu yetiştiren bir takım. Aynı zamanda Ajax ve PSV gibi takımları geride bırakan bir takım. Belki de en ciddiye almamız gereken takım. Sheriff hakkında henüz fazla bilgim yok ama tabi ki tüm bilgileri alacağız. Az kalsın Şampiyonlar Ligi'ne katılacak bir ekiplerdi. Heyecanlı bir mücadele olacak" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Bu galibiyeti şehit annelerine armağan ediyoruz”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Galibiyetimizi başkanımıza armağan ediyoruz”
» “Galibiyetimizi şehit ailelerine armağan ediyorum”