»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Galibiyetimizi şehit ailelerine armağan ediyorum”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Galibiyetimizi şehit ailelerine armağan ediyorum” Empty
MesajKonu: “Galibiyetimizi şehit ailelerine armağan ediyorum”   “Galibiyetimizi şehit ailelerine armağan ediyorum” Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 11:30 am

Fenerbahçemizin Manisaspor'u 2-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrasında kalecimiz Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.
Volkan, maç sonrasında şunları söyledi: "Futbol adına çok güzel şeyler vardı. Bol gol, kaçan pozisyonlar, kartlar. 10 kişi kalana kadar oyun rölantideydi. Eksik kaldıktan sonra oyuna hareket geldi. Amacımız kazanmaktı. Manisaspor da çok iyi mücadelede etti ama galip gelmesini bildik. Güzel başlangıcı devam ettirmek istiyorduk, bunu da başardık. Şimdi Milli Takım arası var. Bu arayı da iyi geçip devam etmek istiyoruz. Emre'nin atılmasının ardından mücadele gücümüzü ortaya koyduk ve golleri bularak kazandık.

Dünya Kupası elemelerinde iki maçı da kazanarak iddiamızı sürdürmek istiyoruz. Taraftarı maça bekliyoruz. Onlar arkamızda olduğu sürece başaramayacağımız yok. Buradan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum. Maça çıkmadan önce şehitlerimiz olduğunu öğrendim. Onların ailesine de sabır diliyorum. Hepimiz nöbetçiyiz. Ben de gideceğim askere. Onların acısını paylaşıyoruz. Bu galibiyeti onlara armağan ediyorum."
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Galibiyetimizi şehit ailelerine armağan ediyorum”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Galibiyetimizi başkanımıza armağan ediyoruz”
» “Bu galibiyeti şehit annelerine armağan ediyoruz”
» TEBESSÜM EDİYORUM
» “Oyuncularımı tebrik ediyorum”
» “Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum”