»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kim Jeong Hoon

YazarMesaj
gfb_emrem
Admin
Admin
gfb_emrem

hayvanlar alemindeki eşim : 5
Takımım : 2
Ruh Hali : 7
Başarı Sistemi : 0

Kim Jeong Hoon Empty
MesajKonu: Kim Jeong Hoon   Kim Jeong Hoon Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 1:33 pm

Kim Jeong Hoon 00311003
Adı: Kim Jeong Hoon (Kim Jung Hoon)
Mesleği: Aktörşarkıcı ve model
Doğum tarihi: 20-Ocak-1980
Boyu: 179cm
Kan grubu: AB
Ailesi: Bir ablası ve abisi var.
Hobileri:Müzik dinlemekbilgisayar oyunu oynamakyüzmek ve bilardo oynamak.
1999'dan 2006'ya kadar United N-Generation'un liderliğini ve solistliğini yaptı.
Dizileri:
Love Strategy (Hunan TV 2008)
Witch Amusement as Yoo Joonha (SBS 2007)
Angel (2006 guest)
Fog Street (KBS2 2006)
Goong as Lee Yul (MBC 2006)
Banjun Drama (SBS 2004)
Orange (SBS 2002)
Love Strategy adlı dizinin başlangıç parçası
Yi Qi Zou Walk Together Vivian Hsuile birlikte söyledi.
Filmleri:
DMZ (2004)
Shut Up! (2004)
Kim Jeong Hoon Img_84299_48472670_0?1232720112
Özel Ropörtaj: “Aslında birazcık babayiğitim!”
Kim Jung Hoon hayranlarıyla birlikte çok zevkli paylaşımlardan hemen sonra HuaTing oteline gitti ve bir gazeteciyle mülakatta bulundu. Kim Jung Hoon daha önce taktığı hoş beyaz kıravatını çıkartmış, muhteşem bir siyah suit, (pantolon-ceket) içine de kareli kırmızı gömlek giymişti ve bu onu aşırı derecede yakışıklı gösteriyordu.Yakından bakıldığında, bilerek bıraktığı sakalları onu daha erkeksi göstermişti. Kamera çekiminden önce, çok sık gülmeyerek kendisine yakıştırılan feminen görüntüyü silmede kararlıydı.
Journalist: Love Strategies serisinin size kazanımları neler oldu?
Kim: Çin’de oynamak benim için en büyük kazanım bundan daha fazla ne olabilir ki, pek çok insanla tanışarak arkadaşlık kurdum.
Journalist: Japonya’da verdiğiniz konserin bir benzerini Çin’de de vermek gibi bir hayaliniz var mı?
Kim: Son zamanlarda bu konu üzerinde düşünüyorum ancak bir konser vermek istiyorsanız öncelikle seslendireceğiniz şarkıları düzenlemeniz gerekir.
Journalist: Şu günlerde pek çok Koreli aktör kendilerini geliştirmek için Çin’e gidiyor ve siz de Çin’de iyi bir konumdasınız. Siz de buraya gelip Çin’deki eğlence piyasasına katılmak ister miydiniz?
Kim: Çin’deki eğlence sektörü o kadar geniş bir alana yayılmış ki, rahatça bir film çekebilir ya da bir albüm çıkarabilirsiniz. Üstelik Çin, sahip olduğu ileri teknolojisiyle mükemmel derecede fantastik ürünler ortaya çıkarıyor. Çin’de hayranlarım tarafından gördüğüm yakın ilgi beni onurlandırdı ve kendimi geliştirmek için burada daha uzun süre kalmaya karar verdim.
Journalist:Sizin saraydaki rolünüz, Çin’deki hayranlarınızın sizi daha fazla tanımasını sağladı. Oynadığınız karakter seyirciler üzerinde derin bir etki yarattı fakat sizi nadiren gülümserken görüyoruz. Peki siz dizideki prensle(Lee Yool ile) aynı kişiliğe sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Kim:Prensi bu kadar beğenmenizden dolayı çok mutlu oldum. Lee Yool, serinin neredeyse tüm bölümlerinde uzun süre yer aldı. Bununla birlikte, gerçekteki kişiliğim prensinkinden çok farklıdır. Mesela o çok durgun, sakin bir kişiliğe sahipken ben daha cesurumdur.(manful: babayiğit,cesur, mert)
Journalist:Gelecekteki planlarınız nelerdir? Bize birazcık bahsedebilir misiniz?
Kim:Şu anda Çin’de bir albüm çıkarma hazırlığındayım. Bu yaz Japonya’da beşinci albümümü çıkaracağım ve Temmuz, Ağustos aylarında Kore’de çekimlere katılacağım.Yani şu anda senaryo seçim aşamasındayım, henüz kararımı vermedim.Tüm bu güzelliklere ek olarak Japonya’da bir konser daha vereceğim ama tüm bunlar henüz proje aşamasında.
Journalist: Şangay’a geldikten sonra sizi en çok neler etkiledi?
Kim: The bund and XinTianDi(Göz alıcı mağazaların bulunduğu caddeler).Onlardan çok hoşlandım.
Journalist:Yakında başlayacak olan olimpiyat oyunlarından haberin vardır. Favori sporun nedir?
Kim:Evet takip ediyorum. Çin halkı ile beraber atletleri izleyeceğim. Ping-Pong oynamayı çok seviyorum.
Journalist: Boş zamanlarında ping-pong oynar mısınız?
Kim: Çin ve Japonya’da ping-pong oyun alanları mevcutken maalesef Kore’de yok. Bu yüzden Çin’de ya da Japonya’da bulunduğum zamanlarda fırsat buldukça gidip oynayacağım.
Journalist:İşte olmadığınız zamanları nasıl değerlendirirsiniz?
Kim: Tiyatroya giderim, komik kitaplar(Büyük ihtimalle manga adını verdiğimiz şeylerden okuyor) okurum ve müzik dinlerim.
Journalist: Farklı bir ülkede rehberinizi kaybetseniz ne yapardınız?
Kim: Eğer yanımda cep telefonum varsa hemen onu arardım. Eğer yoksa kalabalık olan bir yere giderdim. Ünlü bir aktör olduğum için insanlar beni tanıyacak ve rehberimi bulmak için bana yardım edeceklerdir.
Journalist: Hangi kızlar sizi etkiler?
Kim: Dürüst, erdemli, akıllı ve güzel olanlar.
Journalist: Hangi anlarda kendini çekici hissedersin?
Kim: Kadınlar benim duygusal olduğum anları daha çok beğeniyorlar. Bununla birlikte ben bu anlarda kendimi çekici bulmuyorum. İnsanlar gülümseyişimi seviyorlar ama ben bundan da hoşlanmıyorum.

www.dusleriminprensi.blogspot.com 'dan alıntıdır..
Kim Jeong Hoon Tn1241842562139288420
Askere giden Koreli aktörler kervanına bir isim daha katıldı..

Kim Jung Hoon saçlarının kesilmesine üzülse bile hayranları (bende dahil) ona kısa saçın çok yakıştığını düşünüyor..(:
Şarkıcı ve aktör (Goong, Witch Yoo Hee) Kim Jung Hoon, 28 Nisan tarihinde Koreli, Çinli ve Japon 800 hayranı tarafından askere uğurlandı ve 2 yıl içerisinde sağlıklı bir şekilde geri döneceğine söz verdi..
Heyecanlı ve ailesiyle hayranlarından ayrılacağı için üzgün olan Kim Jung Hoon duygusal anlar yaşattı
Kim Jeong Hoon 7f5eb71bed78953a8618bff
Kim Jeong Hoon Kjh_090428

KENDİNE İYİ BAK DÜŞLERİN PRENSİ........
gfb_emrem
Admin
Admin
gfb_emrem

hayvanlar alemindeki eşim : 5
Takımım : 2
Ruh Hali : 7
Başarı Sistemi : 0

Kim Jeong Hoon Empty
MesajKonu: Geri: Kim Jeong Hoon   Kim Jeong Hoon Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 1:33 pm

Kim Jeong Hoon B2f37cbf
Kim Jeong Hoon 7746ca96
Kim Jeong Hoon 8e1880ce
Kim Jeong Hoon Efca737f
Kim Jeong Hoon 86db7d27
Kim Jeong Hoon 285675b1
Kim Jeong Hoon B9361cba
Kim Jeong Hoon 476e3d11
Kim Jeong Hoon 6c5e96ae
Kim Jeong Hoon 4aaed220
Kim Jeong Hoon 412b55a9
Kim Jeong Hoon 7f55d004