»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kemal Sunal mezarı başında anıldı

2 posters
YazarMesaj
Tek_Fenerim
Admin
Admin
Tek_Fenerim

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 6

Kemal Sunal mezarı başında anıldı Empty
MesajKonu: Kemal Sunal mezarı başında anıldı   Kemal Sunal mezarı başında anıldı Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 2:32 pm

Kemal Sunal mezarı başında anıldı 124662172753106

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, vefatının 9. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki mezarı başında anıldı. Anma törenine, Kemal Sunal'ın eşi Gül, kızı Ezo ve annesi Saime Sunal katıldı. Törene, Mardin'de vatani görevini yaptığı öğrenilen Ali Sunal katılamazken, askerden babasına hitaben yazdığı mektup okundu.

Törende basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gül Sunal, Kemal Sunal'ın yokluğunun çok büyük bir boşluk yaratığını belirterek, ''9 yıl nasıl geçti bilmiyorum, ama bizim için çok zor oldu'' dedi.

Bir gazetecinin, ''törene sanat dünyasından katılımın az olduğunu'' ifade etmesi üzerine Gül Sunal, eşinin arkadaşlarının hepsinin kendisini aradığını, bunun bir anma toplantısı değil, ailece yapılan bir dua olduğunu söyledi.

Sunal, eşi Kemal Sunal'ın bütün dostlarına minnettar olduklarını kaydederek, ''Hepsine teşekkür ediyorum, bizimle yakından ilgilendiler'' diye konuştu.

Kur'an-ı Kerim ve duaların okunduğu anma törenine katılanlara daha sonra helva dağıtıldı. Törende, sanatçı Kemal Sunal'ın annesi Saime Sunal ile eşi Gül ve kızı Ezo Sunal'ın gözyaşlarına hakim olamadıkları görüldü.
http://fenerbahcem1907.yetkinf
fenerkolik_10
Süper Üye
Süper Üye
fenerkolik_10

hayvanlar alemindeki eşim : 3
Takımım : 2
Ruh Hali : 9
Başarı Sistemi : 8

Kemal Sunal mezarı başında anıldı Empty
MesajKonu: Geri: Kemal Sunal mezarı başında anıldı   Kemal Sunal mezarı başında anıldı Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 10:01 am

Allah rahmet eylesin onun gibi bir komedyen gelmez bi daha bu dünya ya bütün filmlerini her izleyişimde ilk kez izliyor gibi gülüyorum ve keyif alıyorum mekenı cennet olsun

Kemal Sunal mezarı başında anıldı
1 sayfadaki 1 sayfası