»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lahana Çorbası Kapsülü

2 posters
YazarMesaj
kasvet
Acemi Üye
Acemi Üye

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 0

Lahana Çorbası Kapsülü Empty
MesajKonu: Lahana Çorbası Kapsülü   Lahana Çorbası Kapsülü Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 1:08 pm

Lahana Çorbası Kapsülü
Diyet ve rejimle uğraşan, kilo probleminden dolayı denemediği diyet, öneri kalmayanlar için yakın zamanda reklamları hızlandırılan şu meşhur olan lahana çorbası kapsülünden bahsetmek istiyorum. Sizce bu kapsülden günde 2 adet alıcaksınız, üstüne gün içersinde 2-3 litre su içeceksiniz, sonra ayda 8-10 kilo gitti! ne güzel dimi, ne kadar kolay. Ama bence işin diğer yüzü böyle değil.

Şimdi yakın bir arkadaşım bu lahana çorbası kapsülünü 4 aya yakın kullandı. Önerdikleri ölçülerde 4 aylık kullanım sonrası toplamda 6 kiloya yakın kilo verdi ve bıraktıktan sonraki 1 ay içerisinde fazlasıyla geri aldı. Diyetisyenine gittiğinde aldığı cevap açık ve netti. Bu verilen kilo sadece vücudunun depoladığı fazla su miktarı olduğunu söyledi. Etkili bir diyet programına başlansa bile ilk verilen 4-5 kilonun tamamen su kaybından oluştuğunu söyledi. Bu zamandan sonra asıl yağ yakma başlıyormuş.

Tamam lahana çorbası taze ve doğal yollarla hazırlanıp ek olarak spor ve beslenme programıyla kullanıldığında kilo verdirici özelliği bulunmakta. Fakat bu iş kapsülle felan olucak gibi değil. Düzenli beslenme özellikle beyaz renkli gıdaların kullanımını yasaklıyoruz, bunlar, şeker, yağ, tuz, un vb. Sonrasında SPOR yapmamız gerekli. Özellikle sporu hayatımızda yaşam tarzımız, yeme içme gibi zorunlu ihtiyaçlarımız gibi hayatımıza endeksliyoruz. Bilmiyorum ben kullanmaktan vazgeçtim. Peki sizlerden kullanan varmı veya kullanmak isteyen. Tecrübelerinizi bizimle paylaşırmısınız.
http://kasvet.netgoo.org
Tek_Fenerim
Admin
Admin
Tek_Fenerim

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 6

Lahana Çorbası Kapsülü Empty
MesajKonu: Geri: Lahana Çorbası Kapsülü   Lahana Çorbası Kapsülü Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 1:19 pm

bunu duymustum hatta bi ara alip uygulayacaktim sonra kötü birsey olur
diye almadim paylasimin icin cok tesekkürler canim Wink
http://fenerbahcem1907.yetkinf

Lahana Çorbası Kapsülü
1 sayfadaki 1 sayfası