»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....

»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««
 
AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Hangi çiçeksiniz?

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tek_Fenerim
Admin
Admin
avatar

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Mesaj Sayısı : 533
Başarı Sistemi : 6
Kayıt tarihi : 05/02/09
Yaş : 26
Nerden : »»вєяℓιη αмα öℓüмüηє тяαкуα««

MesajKonu: Hangi çiçeksiniz?   Ptsi Haz. 29, 2009 2:24 pm

Doğum gününüze göre hangi çiçeksiniz? Çiçeklerin dili sizinle ilgili neler söylüyor? Hangi çiçek neyi simgeliyor?...

1 Ocak - 10 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Sarı gentiyan.
Sıcak yazı simgeleyen gizemli bir çiçektir. Dağ çayırlarında yetişir.Karaktere gizem katmaktadır. İçe kapanıklık ve suskunluğun nedeni basitbir çekingenlik de olabilir. Bu simgede doğan insan inatla amaçlarınaulaşır. Soğuk havalarda sağlığına dikkat etmelidir.

11 Ocak - 20 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Deve dikeni.
Ohiç kimsenin dikkatini çekmez. Bu nedenle o sürekli kendi kendiyleuğraşır. Bu karakteri deve dikeninin gerçek kişiliğinin saklanmasınaneden olur ve insanlar onun bir önemli özelliğini iyi kalpliliğini farketmezler. O iyi bir dosttur ve ailesine düşkündür. Çok çalışkandır.Verilen bütün işleri yerine getirir. Ama çok çalışmak bir yanasağlığına dikkat edip, dinlenmesini de bilmelidir. Bu insanlardahipertansiyon görülebilir.


21 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ölmez çiçek.
Buinsan ciddi birisidir. Modayı yakından takip eder. Çekiciliği ileetrafındakileri kıskandırabilir. Enerji dolu olduğu için zorluklarlabaşa çıkabilir ve kötü niyetli insanlarla savaşıp onları yenebilir.


1 Şubat - 10 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ökse otu.
Buişaretin bayanı aşırı meraklı ve hafif hareketleri ile dikkat çeker.İnsanları baştan çıkarmak onlar için en basit iştir. Bu işaret altındadoğan erkekler spor, vücut geliştirme, karate, tenisle uğraşarakpopülariteye ulaşırlar. Ayrıca, bu insanlar sporla uğraştıkları içinsağlıklı olur ve kolay hastalanmazlar.


11 Şubat - 19 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Güzelavratotu.
Buişarette doğan kadınlar gerçek güzeldirler. Aynı zamanda ciddiyetlerinikorurlar. Onlara yaklaşmak kolay bir iş sayılmaz. Erkekler yakışıklıolmasalar da usanmadan çalışırlar. Bu şekilde amaçlarına ulaşmasını daiyi bilirler.


20 Şubat - 28 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Küstümotu (mimoza).
Buinsanlar hassasiyetleri ile diğerlerinden seçilirler. Mimoza insanıyaptığı iş değerini bulamazsa gerçekten acı çeker. Bu insan ona verilenişi neyin pahasına olursa olsun yerine getirir. Bu yolda gerekirsekendi sağlığını feda eder. Ama sonuç olarak da bir değerlendirme, biraferin duyma ihtiyacı hisseder. Kalp krizi ve ülser kaçınılmazhastalıklardandır.


1 Mart - 10 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Haşhaş.
Onungüzelliği herkesi büyüler. Bu insanın ağına yakalanmak kolay, ordançıkmak oldukça zordur. Onun yolu çok engebelidir. Haşhaş insanı kendigüçlerine inanmalıdır, ancak bu şekilde başarılı olur. Et yemeklerindenuzak durması tavsiye edilir. Sebzeler onun için vitamin kaynağı ve iyimoral deposudur.


11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Zambak.
Zarifbir insandır. Zambak bir ay çiçeği olduğu için, sırları ancak yarım ayolduğu zaman ortaya çıkar. Her şeye rağmen Zambak nasıl mutlu olacağınıiyi bilir.


21 Mart - 31 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Yüksükotu.
Buişaretin sarı ve solgun çiçeklerine rağmen, bu işareti taşıyan insanlarkararlı bir kişiliğe sahiptirler. Kafaları bir makine kadar hızlı vedakik çalışır. Yaşamın en zor dönemlerinde bile hızlı bir çözüm bulmakonlar için zor değildir. Hiçbir zaman kendilerini kaybetmezler. Bir azsinirlidirler. Baş ağrıları çekebilirler.


1 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Manolya.
Dürüsttür,her zaman birinci olma isteği en belirgin özelliğidir. Sosyalilişkilerinde başarılı sayılmaz. Çünkü insanların tavsiye veönerilerine asla kulak asmaz.


11 Nisan - 20 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ortanca.
Oiyi kalplidir, cömerttir. Bazen fazla iyi davranır, elinde ne varsahepsini çevresindekilere vermeye çalışır. Bu huyu bazen yakınlarıtarafından iyi karşılanmaz.


21 Nisan - 30 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Dahlia.
Oazamici bir kişilik taşımaktadır ve bu huyu amaçlarına ulaşmakta onuengelleyebilir. Dahlia insanı başkalarından çok kendine ve kendi gücünegüvenmelidir. Bu durum sadece iş için değil, özel hayatında da geçerliolabilir.


1 Mayıs - 10 Mayıs tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: İnci çiçeği.
Cömertve iyi kalplidir. Menfaatçi insanlar tarafından acımasızca kullanılmayayatkındır. İnci çiçeği kadınına iyi bir koruyucu gerekebilir. İşkonusunda bu insanlar fazla sorunlar yaşamamaktadırlar. Anideğişiklikler sinirlerini olumsuz etkileyebilir.


11 Mayıs - 21 Mayıs tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Semiz otu.
Kolaygüvenemeyen, tehlikelerden sakınan, her zaman darbe bekleyen, hattasevdiği insana karşı bile dikkatli ve tedbirli olan bir insandır.


22 Mayıs - 31 Mayıs tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Papatya.
Bugelenekseldir: seviyor-sevmiyor. İnsanlar tarafından zor anlaşılsa daonları kendine çekmeyi başarmıştır. Güzel bir dış görünüşe sahipolmalarına rağmen bu insanlar, yaşamlarını rekabet uğruna masa başındageçirmeye hazırdırlar. İş tutkularının nedeni spora olan merakları daolabilir.


1 Haziran - 11 Haziran tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Çançiçeği.
Sabitkarakterlidir. Her hangi bir değişiklik onu korkutabilir, üzebilir. İyibir aile ve iyi bir iş sahibi olursa bu kişiliği yüzünden fazla zarargörmez. En sevdiği ulaşım aracı, örneğin iş gezileri için tercihedebileceği araç trendir. Uçak mı? Asla!


12 Haziran - 21 Haziran tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Krizantem.
Sakinve sessizdir, evde oturmayı sever, tedbirlidir, gözlemcidir. Olaylardadedikoduculuk rolünü üstlenmeye bayılır. Amaçlarına ulaşır.


22 Haziran - 1 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Lale.
Laleerkeği şüphesiz Don Juan'dır. Hiçbir şeyi umursamaz. Lale kadınıenerjiktir. Kendine güveni sonsuzdur. Bu kadınların eşleri mutsuzolurlar.


2 Temmuz - 12 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Nilüfer.
Su,hava ve toprak - üçü bir arada. Çok değişken bir kişiliğe sahiptir.Yaşam onun için kolaydır. Zorlukların üstesinden gelir. Sıkıntılarındançabuk kurtulabilir.


13 Temmuz - 23 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Menekşe.
Herkesingözleri onun üzerindedir. Genelde gölgede saklanır. Ama gerekirsegüneşe çıkar ve ihtiyacı olan şeyi elde eder. Hafife alınmamalıdır!


24 Temmuz - 2 Ağustos tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Yaban gülü.
Dikenlidir.Çıplak elle tutulamaz. Tabii bu dikenler onun iyi korunmasını sağlar.Kendini iyi savunur ve koşullara ayak uydurmasını bilir.


3 Ağustos - 12 Ağustos tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ay çiçeği.
Kendi yerini güneşin altında bulmuştur. Başarılar onun gözlerini kapatamaz.


13 Ağustos - 23 Ağustos tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Gül.
Çiçeklerinkralıdır. Başka insanlar her zaman gül insanını kıskanırlar. Onunaleyhine entrikalar düzenlenir, onu yerinden koparmak için planlaryapılır, komplolar kurulur. Gül hatalı değildir. Ama bütün zamanlardakendi erişilmezliğini korumak güçtür. Sağlığına dikkat etmeli ve fazlayorulmamalıdır.


24 Ağustos - 2 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Hezaren (delphinium).
Kendinesert davranır, yabancılara ise tolerans tanır. Çok zeki olduğusöylenemez. Bu nedenle zorluklarla karşılaşabilir. Kendine uzatılanyardım elini kabul etmelidir.


3 Eylül - 11 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Karanfil.
Karanfilinsanı çok sabit fikirlidir. Çevresindekiler bundan rahatsızlıkduyabilirler. Ama o yenilmezdir, her zaman doğru yolu seçer ve inatlayolunda durmaya devam eder.


12 Eylül - 22 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Saray patı (aster).
Saraypatı sonbaharın hüzün ve kederini kapatmaya çalışır. Saray patı insanıetrafına neşe saçar. Maalesef bazen insanları neşelendirmekle gecikir.Bu insanlar iyi yönetici olabilirler.


23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Funda.
Buinsanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar işlerinde uzmandırlar.Kendi altın ellerinin değerini bilirler. Funda iyi bir dosttur.Arkadaşını kötü günde yalnız bırakmaz.


4 Ekim - 13 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Kamelya (Japon gülü).
Hoş bir dış görünüşe sahiptir. Sakin ama korkusuzdur. Hareketlerinde çocuksuluk sezinlenir. Sanata yatkınlıkları vardır.


14 Ekim - 23 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Leylak.
Leylakşafağın, tazeliğin, gençliğin simgesidir. Çalışkan bir insan olanLeylak başkalarına da yardım etmekten zevk alır. Kıskanç işarkadaşların dikkate almamalıdır.


24 Ekim - 2 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Freesia.
Korkusuz,inatçı kişilikleri bazen zarar verebilir. Bu işaretin insanları çoksevimli ve sempatik olurlar. Bu sayede işlerinde de ilerlemegösterirler. Bir az diplomatik davranmalıdırlar.


3 Kasım - 12 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Orkide.
Orkideinsanı gizemli ve anlaşılmaz kişiliği ile dikkat çeker. Şüphecidirler.Çevrelerindeki insanlara karşı dikkatli yaklaşırlar. Sabırla, çalışarakistediklerini adım adım elde ederler.


13 Kasım - 22 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Peony.
Peonyinsanı sağlığı için endişelenmeyebilir. Her koşula dayanıklıdır. Tabiiişinde çok çalıştığı zamanlarda ara vermeli, dinlenmelidir. Bir az dahatutumlu olmalıdır. Ve planlarında savurgan davranmamayı öğrenmelidir.


23 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Glayöl (Gladiolus).
Glayölinsanı özel yetenekleri ile diğerlerinden farklı olmasa da, çokçalışkan ve başarılıdır. İyi yönetilirse çok şey elde edebilir. Ancakkendini övmekten hoşlanır.


3 Aralık - 12 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Keklik otu.
Sıcağınsembolüdür. Tazeliği ve rüzgarı sever. Dikkat merkezinde olmayabayılır. Maymun iştahlılığı ile bazen sınırları geçebilir. İşte bireleştiri alırsa hemen savunmaya geçer ve sıyrılmayı başarır.


13 Aralık - 22 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Lotus.
Temizliksembolüdür. Asya insanları için çok şey ifade eder. Buralarda sadeceegzotik açıdan değerlendirilir. Lotus insanı zevklidir, amaçlarınakolay ulaşır. İnsanlarla ilişkilerinde daha esnek davranmalıdır.


23 Aralık - 31 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Akça.
Buişaret altında doğan insanlar iyi arkadaş, dost olurlar.Güvenilirdirler. Sakin ve öfkelenmeyen kişilikleri var. Onlarıkızdırmak zordur.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://fenerbahcem1907.yetkinf
 
Hangi çiçeksiniz?
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herşeyi İle GTA Vice City
» Hannah Montana
» - Server Kurulumu Bölümü İndexi -
» Süleyman DemireL

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««  :: нєя тєℓ∂єη xD :: αѕтяσℓσנι-
Buraya geçin: