»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....

»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««
 
AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Erkekleri etkileme yolları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tek_Fenerim
Admin
Admin
avatar

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Mesaj Sayısı : 533
Başarı Sistemi : 6
Kayıt tarihi : 05/02/09
Yaş : 27
Nerden : »»вєяℓιη αмα öℓüмüηє тяαкуα««

MesajKonu: Erkekleri etkileme yolları   Ptsi Haz. 29, 2009 2:21 pm

Çok bilinen bir tanım vardır. "Erkeklerin kalbine mideden girilir"diye. Oysa bu reçete günümüz erkekleri için, pek de geçerli değil. Helehele astroljide her burcun erkeği için kalbe girmenin ayn bir metoduvar. Kadınlara torpil geçiyor ve karşı cinsi etkilemenin astrolojiksırlarını veriyoruz...

KOÇ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Atletik ve çekici bir erkektir. En belirgin özelliği aceleci vesabırsız olmasıdır. Amaçladığı şeylere ulaşmak ve başarılı olmak onunhayatındaki en önemli şeydir.


Son derece hırslı, dinamik ve cazibeli olan Koç erkeğini elde etmek de onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur.
Duygularından çok mantığıyla hareket eden Koç'tan romantik sevgigösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Saldırgankadınlardan hiç hoşlanmaz ama küçük başkaldırılardan ve nazdan hoşlanır.

Onuelde etmek istiyorsanız her zaman merakını uyanık tutun. Tamamıokunmamış bir kitap gibi olun. Dinamik Koç'tan tam puan almak içinsağlıklı, güçlü, dinamik ve doğal görünmeye de özen gösterin. Artık osizindir!


BOĞA ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevksahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlısözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi vesadık bir aşıktır.

En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadarboğazına düşkün olmasıdır. Genellikle sakin ve iş hayatım kendibelirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten Boğaerkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı veeleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir.Silik kadınlar hiç ona göre değildir. Onun sizi elde etmek içinçabalamasuu beklemeyin. Çünkü o başkalamun peşinde koşmaktansa kendipeşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayıtercih eder.


İKİZLER ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Değişken, havai ve istikrarsız bir erkek olan İkizler'i elde etmek çoğuzaman kolay gibi gözükebilir. Ancak saygısını ve ilgisini kazanmak çokzordur. Çünkü o entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilenkadınlardan hoşlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesinekarşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği andailgisini kaybeder.


Onakendinizden bahsederken hep sınırlı olun. Yalnızlıktan nefret edrenİkizler erkeğine gerektiğinde kardeş, dost, metres, sevgili ve anneolmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz.


Ancakşimdiden kendinizi onu başkalarıyla paylaşmaya ve kıskanmamayaalıştırın. Çünkü sadık olmayan bu erkek aynı zamanda kıskançlığı da hiçbilmez.


YENGEÇ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onunannesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir anakuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesindetitiz olabilir.


Pasifbir erkek olan Yengeç'e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, dantellerve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde iseson derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerekyoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesiiçin onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli, bebeksi veufak tefek kadınlardan hoşlandığım hatırlatalım.


ASLAN ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözükara Aslan erkeği cömertliği iletanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İknakabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütünhünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerindenbiri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeyeçalışacaktır.


Onaistediklerim veriyormuş gibi yapın. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgigösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böyleceo sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değervermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zamansizin için çıldıracaktır.


BAŞAK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
İşte duygusallıktan uzak, aşktan korkan bir erkek. Başak'lar oldukçapasif, başka insanlarla kendisini paylaşmaktan korkan, gösterişsiz venaif erkeklerdir. Bir Başak'ın sizden hoşlanıp hoşlanmadığımhakaretlerin-den ve yersiz eleştirilerinden anlayabilirsiniz.


Aşkı,okyanusun ortasında. fırtınaya yakalanmak kadar ürkütücü bulan buburcun erkekleri, romantizmden de son derece uzaktırlar. İlginçtir amaonu pahalı hediyelerle etkileyebilirsiniz. Bir Başak erkeğiyleberaberken fazla masraf çıkartmaz, temiz, şık ve düzenli bir kadınolabilirseniz ilgisin! ve sevgisini kazanabilirsiniz. Eğer onun bitmekbilmeyen hastalıklarına ve somurtkanlığına dayanabilirseniz, sevgigöstereceği günlerin hayali ile yaşayabilirsiniz.


TERAZİ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraberolmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmenizgerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olanaTerazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Görgükurallarım iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun içinönemini yitirir. Sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinleolmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve güzelolmalısınız. Terazi erkekleri güçlü, saldırgan, baskın karakterlikadınlardan hoşlanmazlar.

Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler.


AKREP ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Oldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür.


Saldırgan,sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazende tam tersi sevecen bir aşık olur. Seksüel performansı her zamandorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli,itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor.


Son derecekıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı,anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz.


YAY ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan Yayerkeği, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir.Çünkü özgüriüğüne son derece düşkündür. Eğer onu elde etmekistiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayınve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız.Onurdaönce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylasın. En önemlisigöz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğim unutmayın.Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın.Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli erkekle beraber olma şansımyakalayabilirsiniz.


OĞLAK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu sonderece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever, harcama yaparken bütündikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır. Uzun uzun konuşmaktan, nutukçekmekten hoşlanır. Eğer bir Oğlak erkeğini elde etmek istiyorsanızöncelikle onu hayranlıkla dinlemeye ve sabah gözünü açar açmaz parakonuşmaya alışmanız gerekiyor.


BirOğlak erkeği için kadındaki en önemli özellik, tutumlu ve ekonomikolmasıdır. Sorumluluktan korkan bu erkeğin en büyük kabusu evliliktir.Tutucu, sevecen, hanım hanımcık ve çok düzenli olursanız onun ilgisiniçekersiniz.


KOVA ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır.Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanızgerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yerdeğiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar.Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyiöğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanızgerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin.Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı birşekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.


BALIK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmindoruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka vesekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmekiçin uğraşmanıza değer. Son derece duyarlı bir erkek olan Balık, bütünbu güzel özelliklerinin yanı sıra tutkuları ve ihtirasları nedeniyleçekilmez bir insan olabilir.


Onu elde etmek istiyorsanız durmadan ilgi ve sevgi göstermeli, sık sık sevdiğinizi söylemeli, aşkı için teşekkür etmelisiniz, îniş çıkışlarına anlayış göstermelisiniz. Çünkü romantik ve çift karakterli balıklar çok kaygandır. Elinizden kayıp gidiverirler sonra. Aman ha...

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://fenerbahcem1907.yetkinf
 
Erkekleri etkileme yolları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««  :: нєя тєℓ∂єη xD :: αѕтяσℓσנι-
Buraya geçin: