»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....

»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««
 
AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Kadınları etkileme yolları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tek_Fenerim
Admin
Admin
avatar

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Mesaj Sayısı : 533
Başarı Sistemi : 6
Kayıt tarihi : 05/02/09
Yaş : 27
Nerden : »»вєяℓιη αмα öℓüмüηє тяαкуα««

MesajKonu: Kadınları etkileme yolları   Ptsi Haz. 29, 2009 2:19 pm

Tüm erkeklerin Bildiği gibi "Kadınları anlamak mantığını kavramaktangeçer". Oysa bu reçete siz günümüz erkekleri için, pek de geçerlideğil. Hele hele astroljide her burcun kadınının kalbine girmenin ayrıbir metodu var. Erkeklere kadınların iç dünyasını tanıma konusunda hiçbilmedikleri teknikleri ve karşı cinsi etkilemenin astrolojik sırlarınıveriyoruz...

KOÇ KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Vücuduna inanamayacağınız oranda özen gösterir ve çok bakımlıdır. En belirgin özelliği her konuda olduğu gibi yatakta da sabırsız olmasıdır. Hedefleri onun için her şeyden önce gelir. ve onlara ulaşmak için yapamayacağı şey yoktur. Son derece hırslı, dinamik ve bir o kadar da cazibeli olan koç kadınını elde etmek de onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur. Duygularından çok mantığıyla hareket eden Koç'tan romantik sevgi gösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Yatakda vahşi oyunlardan hiç hoşlanmaz ama küçük başkaldırılardan ve nazdan hoşlanır.

Onu eldeetmek istiyorsanız her sorusunu yanıtlamayın ve biraz gizemli olmayaözen gösterin. Koç kadınını etkilemeyi başarmak için sağlıklı, güçlü,dinamik ve doğal görünmeye de özen gösterin. Bütün bunlarıbaşarabilirseniz Koç kadınına bundan sonrası için dilediğiniziyapabilirsiniz...


BOĞA KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Boğa kadınının bir erkekte aradığı en önemli koşul bakım, görseletkileyicilik ve seksiliktir. Boğa kadını paraya her şeyden çok önemverir. Eğer yeterlimiktarda mali birikiminiz varsa onun kapılarınısonuna kadar açmayı başarmışsınız demekti Tatlı sözler duyduğunda birkedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır. Enkötü özelliklerinden biri de Yemeğe asla hayır diyememesi ve herdurmadan atıştırmaktan müthiş keyif almasıdır. Ama Boğa kadınının buyönünden de rahatlıkla faydalanmayı başarırsanız onu hiç zorlanmadanbir akşam yemeğine davet edebilirsiniz. Gerek iş hayatında gerekse deevde kendine sakin bir tarz edinen Boğa kadını kendi kurallarıçerçevesinde düzenli bir şekilde yaşar ve kolay kolay da sinirlenmez.Boğa kadınını sinirlendirmek istemiyorsanız asla anu eleştirmeyin veişine karışmayın. Silik erkekler hiç ona göre değildir. Onu çok fazlaoyalamayın. Çünkü o başkalarının peşinde koşmaktansa kendi peşindekoşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder.


İKİZLER KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Değişken, havai ve istikrarsız bir kadın olan İkizler'i elde etmek çoğuzaman kolay gibi gözükebilir. Ancak saygısını ve ilgisini kazanmak çokzordur. Çünkü o entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilenerkeklerden hoşlanır.


Birerkeğin kendisine sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerindemutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder.

Onakendinizden bahsederken hep sınırlı olun. İkizler kadını yalnızlıktannefret eder. Ancak kendinizi onu başkalarıyla paylaşmaya vekıskanmamaya alıştırın. Çünkü pek de güvenilemeyecek kadınlardan olanİkizler kadını kıskançlığa da asla gelemez...


YENGEÇ KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Tutucu ve kırılgan Yengeç kadınına ulaşmak istiyorsanız, önce onundostlarının kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç kadını herzaman dostlarına sizden daha fazla önem verecektir. Ayrıca evine çokdüşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir. Pasif bir kadınolan Yengeç'e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, küçük oyuncaklar veyatak oyunları ile onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizdeise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerekyoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç kadınının size güvenmesiiçin onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli olduğu kadarsevimli ve minyon tipli erkeklerden hoşlandığını hatırlatalım.


ASLAN KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözükara Aslan kadını cömertliği iletanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İknakabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütünhünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerindenbiri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeyeçalışacaktır. Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın. Onu öpün,okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşıkolduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme çabasıiçinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daimagösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin içinçıldıracaktır...


BAŞAK KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
İşte duygusallıktan uzak, aşktan korkan bir kadın. Başak'lar oldukçapasif, başka insanlarla kendisini paylaşmaktan korkan, gösterişsiz venaif kadınlardır. Bir Başak'ın sizden hoşlanıp hoşlanmadığınıhakaretlerinden ve yersiz eleştirilerinden anlayabilirsiniz. Aşkı,okyanusun ortasında. fırtınaya yakalanmak kadar ürkütücü bulan buburcun kadınları, romantizmden de son derece uzaktırlar. İlginçtir amaonu pahalı hediyelerle etkileyebilirsiniz. Bir Başak kadınıylaberaberken ona yeterince harcama yapıp, temiz, şık ve düzenli bir erkekolabilirseniz ilgisini ve sevgisini kazanabilirsiniz. Eğer onun bitmekbilmeyen hastalıklarına ve somurtkanlığına dayanabilirseniz, sevgigöstereceği günlerin hayali ile yaşayabilirsiniz.


TERAZİ KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Burçlar kuşağının en şaşırtıcı, kurnaz kadınıyla beraber olmayaadaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor.Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olan Terazi kadınıövünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Görgü kurallarım iyibiliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemininiyitirir. Sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle olmakisteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve bakımlıolmalısınız. Terazi kadınları güçlü, saldırgan, baskın karakterlierkeklerden hoşlanmazlar. Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onuonaylayan erkeklerle beraber olmayı tercih ederler.


AKREP KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Oldukça enerjik olan Akrep kadını her yönüyle son derece güçlüdür.Saldırgan, umursamaz ve düşüncesiz olabileceği gibi, etrafa veçevresindekilere de zarar vererek tatmin olmaya çalışabilir. Bazen hiçkonuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur. Seks konusundason derece isterik olan Akrep kadınını elde etmek istiyorsanız bakımlı,şehvetli, itaatkar ve sadık bir erkek olmanız gerekiyor. Son derecekıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı,anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz.


YAY KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan Yaykadını, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir.Çünkü özgürlüğüne son derece düşkündür. Eğer onu elde etmekistiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayınve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız. Onunlaönce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylasın. En önemlisigöz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğini unutmayın.Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın.Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli kadınla beraber olma şansınıyakalayabilirsiniz.


OĞLAK KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu sonderece güçlü bir kadındır. Parasını çok sever, harcama yaparken bütündikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır. Uzun uzun konuşmaktan, nutukçekmekten hoşlanır. eğer bir Oğlak kadınını elde etmek istiyorsanızöncelikle onu hayranlıkla dinlemeye ve sabah gözünü açar açmaztasarruftan konuşmaya alışmanız gerekiyor. Bir Oğlak kadını içinkadındaki en önemli özellik, tutumlu ve ekonomik olmasıdır.Sorumluluktan korkan bu kadının en büyük kabusu sıkıcı ve bitmekbilmeyen beraberliklerdir. Tutucu, sevecen, esprilii ve çok düzenliolursanız onun ilgisini çekersiniz.


KOVA KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir kadın ve etkileyici bir aşıktır.Ancak bir Kova kadınından hoşlanıyorsanız çok dikkatli olmanızgerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yerdeğiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar.Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyiöğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanızgerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin.Yalandan nefret eden Kova kadınının bir diğer özelliği de abartılı birşekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması onu bazensıkabilir...


BALIK KADININI ETKİLEMENİN YOLLARI
İşte gerçek bir aşk kadını! Cömert bir aşık, her an romantizmindoruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka vesekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmekiçin uğraşmanıza değer. Son derece duyarlı bir kadın olan Balık, bütünbu güzel özelliklerinin yanı sıra tutkuları ve ihtirasları nedeniyleçekilmez bir insan olabilir. Onu elde etmek istiyorsanız durmadan ilgive sevgi göstermeli, sık sık sevdiğinizi söylemeli, aşkı için teşekküretmelisiniz, iniş çıkışlarına anlayış göstermelisiniz. Çünkü romantikve çift karakterli balıklar çok kaygandır. Elinizden kayıp gidiverirlersonra. Dikkatli olmakta yarar var!

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://fenerbahcem1907.yetkinf
 
Kadınları etkileme yolları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««  :: нєя тєℓ∂єη xD :: αѕтяσℓσנι-
Buraya geçin: