»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Biraz daha motive olsak liderdik”

2 posters
YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Biraz daha motive olsak liderdik” Empty
MesajKonu: “Biraz daha motive olsak liderdik”   “Biraz daha motive olsak liderdik” Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 12:58 pm

Oyuncumuz Volkan Demirel, Beşiktaş galibiyetiyle bir nebze de olsa taraftarlara kendilerini affettirdiklerini umduğunu belirterek, "Bu sene bazı maçlarda biraz daha motive olsak, şu an liderdik" dedi.
Maç sonrası açıklamalar yapan Volkan Demirel, "İlk yarı gerçek Fenerbahçe'yi sahaya yansıttık diye düşünüyorum. Taraftarımızı bu sezon çok üzdüğümüzü biliyorum. Bunun, bu maçlarla telafisi de olmaz biliyoruz elbette. Ama biraz olsun bugün taraftarımızı güldürdüysek ne mutlu bize. Bana göre Fenerbahçe'nin gerçek oyunu budur. Konsantre olduğumuz zaman, inandığımızı zaman gerçek kimliğimiz bu olacaktır. Bu sene bazı maçlarda biraz daha motive olsak, şuan liderdik. Ama artık geçti bunlar. Lig yarışından uzağız bu bir gerçek. Ama bu maçı aldık. Haftaya Denizli maçını alarak, daha sonra da kupayı kazanarak taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz. Umarım düşündüklerimizi de sahaya yansıtırız ve kupayla ligi bitiririz. Gökhan'ın daha önce stoperde oynamışlığı vardı. Gayet de iyi oynadı bence. Zaten Fenerbahçe formasını kime verirseniz elinden gelenin en iyisini yapar. Bugün her arkadaşım çok güzel mücadele etti. Bilhassa ilk yarı mükemmel mücadele ettiler. İkinci yarıda ise golü bulunca biraz geriye yaslandık ve gol de yedik maalesef. Ben bazı ağabeylerime bu maçta gol yemeyeceğimi, en kötü maçın beraberlikle biteceğini söylemiştim, ama olmadı. çok geriye yaslandık bundan gol yedik" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com
Tek_Fenerim
Admin
Admin
Tek_Fenerim

Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 6

MesajKonu: Geri: “Biraz daha motive olsak liderdik”   “Biraz daha motive olsak liderdik” Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 3:08 pm

dogru söylemis aslinda gercekten sampiyon olabilirdik ama hersey ters gitti napalim artik seneye insallah

haberin icin sagol
http://fenerbahcem1907.yetkinf
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

MesajKonu: Geri: “Biraz daha motive olsak liderdik”   “Biraz daha motive olsak liderdik” Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:06 pm

inşaaallaHH ..
görevimiz..
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Biraz daha motive olsak liderdik”
1 sayfadaki 1 sayfası