»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“İlk yarıda top göstermedik”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“İlk yarıda top göstermedik” Empty
MesajKonu: “İlk yarıda top göstermedik”   “İlk yarıda top göstermedik” Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 12:57 pm

Oyuncumuz Güiza, Beşiktaş karşısında özellikle ilk yarıda çok iyi bir futbol oynadıklarını ve adeta rakiplerine top göstermediklerini söyledi.
Maç sonrası açıklamalar yapan Güizüa, "Bizim için önemli bir karşılaşmaydı. Fenerbahçe derbi maçlarda iyi oynuyor. Bugün de ezeli rakibimize karşı iyi oynadık. Kazanmamız ve iyi oyun göstermemiz camia için önemliydi. İlk 45 dakika çok iyi paslaştık. Rakibimize top göstermedik. 2. golden sonra risk alacaklardı. Biz oyun disiplininden kopmadan maçı galip bitirdik. Biz maalesef, 2 tane önde götürdüğümüz maçı, 85. dakikalardan sonra verdik. Onları alabilsek durum çok farklı olurdu ancak, geriye değil, ileriye bakmak lazım. Yine rakibimize karşı önemli bir finale çıkacağız. Aklımızda öncelikle lig maçı ve sonra da bu maç olacak. Ben Mallorca'da çift forvetli sistemde oynuyordum ve topla daha çok buluşuyordum Fenerbahçe'nin oyun sistemi farklı. Fenerbahçe'de bütün oyuncular skoru düşünebilecek kalitede oyuncular. Yeni bir takıma ve sisteme adapte olmam gecikti ancak ilerleyen zamanlarda gerçek kalitemi göstereceğim herkese" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“İlk yarıda top göstermedik”
1 sayfadaki 1 sayfası