»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Çıkan haberlerden sonra kazanmalıydık”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Çıkan haberlerden sonra kazanmalıydık” Empty
MesajKonu: “Çıkan haberlerden sonra kazanmalıydık”   “Çıkan haberlerden sonra kazanmalıydık” Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 12:55 pm

Oyuncularımızdan Gökhan Gönül, hafta içinde Başkanımız Aziz Yıldırım ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in bir yemekte bir araya gelmesi nedeniyle çok fazla spekülasyon yapıldığını ve çıkan haberler üzerine bu maçı kazanmalarının şart olduğuna inandıklarını söyledi. Gökhan Gönül stoper mevkisinde oynamasıyla ilgili olarak ise esprili bir şekilde "Kalede bile oynarım" dedi.
Gökhan Gönül Maç sonrasında yaptığı açıklamada, "Stoperde oynamama şaşırmadım. Çünkü hafta içinde söylemişti hocam. Ben de Gençlerbirliği'ne gitmeden önce stoperde oynadığımı söylemiştim. O da 'Elinden geleni yap, sana güveniyorum' dedi. Ben de elimden geleni yapmaya çalıştım. İleriyi çıkmayı seven biriyim. Maç içinde çok istedim çıkmayı ama kendimi frenledim. Hafta içinde başkanların bir araya gelmesiyle ilgili olarak çok şey söylendi. Hafta içi çıkan haberlerden sonra bu maçı kazanmak zorundaydık. Bu maçı özellikle bunu için kazanmamız gerekiyordu. Fenerbahçe'nin, tarihinde hiçbir kara lekesi yok. Bunun için kazandık. Bu söylemleri, söyleyenlere yutturduğumuz için mutluyuz. Ben kaleye bile geçerim, yeter ki takım galip gelsin. Derbi maçlar taraftar için çok önemli. Sadece taraftar için değil, yönetim için, futbolcular için de önemli. Bazı şeylerin üstünü örtüyor açıkçası. Çok kötü bir sezon geçirdik. En azından bu sonuçla taraftarımızı sevindirdik" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Çıkan haberlerden sonra kazanmalıydık”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölümden Sonra
» Senden Sonra Geleni Bil :)