»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Oyundan çıkmamın nedeni tartışma değil”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Oyundan çıkmamın nedeni tartışma değil” Empty
MesajKonu: “Oyundan çıkmamın nedeni tartışma değil”   “Oyundan çıkmamın nedeni tartışma değil” Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 12:54 pm

Oyuncumuz Emre Belözoğlu, ikinci yarının başında oyundan çıkmasının nedeninin Deivid'le saha içinde yaşadığı tartışma değil, sakatlığa ve yeterince idman yapmamasına bağlı yorgunluk olduğunu söyledi.
Beşiktaş'ı 2-1 yendiğimiz maç sonrası açıklamalar yapan Emre Belözoğlu ilk olarak karşılaşmayı değerlendirdi. Emre Belözoğlu, "50-55 dakika çok iyi oynadık. Derbileri iyi oynadığımız gerçeği var. Derbilerin favorisi yok. Formamıza layık bir şekilde, uzun zamandır ilk defa iyi oynadık. Gol, beklenmedik bir dakikada gelince ister istemez kendimizi geriye çektik. Beşiktaş da seyircisinin desteğiyle üzerimize geldi. Genelde bizden beklenen güzel oyunu sahaya yansıttık. Sezonu böyle devam ettirmek istiyoruz" diye konuştu.
Deivid ile yaşadığı tartışma ve oyundan alınması hakkında da konuşan Emre, "Hocamızın beni oyundan alması, Deivid'le yaşadığımız tartışmadan dolayı değil. Maç öncesinde ağrılarımın olduğunu söylemiştim hocama. Beni kenara alınca onu konuştuk. Sanki Deivid'le tartıştığım için oyundan alındığım gibi bir görüntü oluştu. Oysa, 10-15 gün idman yapmamıştım ve 3-4 günlük idmanla maça çıktım. Hafif de olsa sakatlık, yorgunluk yaratıyor. İkinci yarı 15-20 dakika oynayabileceğimi söyledim. Deivid'le tartıştık onun yüzden çıktım havası oldu. Hocam da bana bunu anlattı. Hocamdan çıkarmasını ben istedim. Deivid'le de saha içinde sınırlı kalacak bir tartışma oldu. Oyuncular arasında böyle şeyler olabiliyor. Çok çabuk atlatırız bunu. Kötü bir görüntü oluştuysa, tüm Fenerbahçe camiasından ve taraftarlarımızdan özür diliyorum" diye konuştu.
Ligi de değerlendiren Emre, "Biz ve Galatasaray potada olsa çok daha güzel bir lig olabilirdi. Bugün Sivas ve Beşiktaş'tan biri kazansaydı çok büyük avantaj yakalayabilirdi. Çok büyük iki camia yarıştan kopsa da çok güzel bir lig oluyor" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Oyundan çıkmamın nedeni tartışma değil”
1 sayfadaki 1 sayfası