»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Derinden üzüldük”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Derinden üzüldük” Empty
MesajKonu: “Derinden üzüldük”   “Derinden üzüldük” Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 3:39 pm

Oyuncularımızdan Selçuk Şahin, dün akşamki Ankaragücü maçında kendi taraftarımız tarafından protesto edilmelerinin, aldıkları tepkilerin ve tepkinin gösterilme şeklinin hem kendisini hem de tüm takım arkadaşlarını derinden üzdüğünü söyledi.
Ankaragücü maçında sahaya Takımımızın kaptanı olarak çıkan Selçuk Şahin, maçta taraftarlarla oyuncular arasında yaşananları, tepkiler karşısında hissettiklerini ve düşüncelerini resmi internet sitemize anlattı. Selçuk Şahin, "6 senedir Fenerbahçe forması giyen bir oyuncu olarak, dün akşam yaşananlar, hem beni hem de takım arkadaşlarımı gerçekten de derinden üzmüştür. Bu takım 5 senede 3 şampiyonluk kazanmış, 2 tanesini son dakikalarda kaybetmiştir. Aynı takım Şampiyonlar Ligi'nde yarı finalin kapısından dönmüştür. Bu sene hiçbir şeyin istediğimiz gibi gitmediğini biliyoruz. Tüm takım olarak bunun farkındayız ve bu yüzden de çok üzgünüz. Ama bu durum, biz sahada bir şeyler yapmaya çalışırken, asla bu takımı küçümsemeyi, motivasyonunu ve konsantrasyonunu bozmayı gerektirmez. Dün oynadığımız Ankaragücü maçında, mağlup durumdayken ve takımımız pas yaparken, kendi taraftarlarımızın 'Oley, oley' diye seslerini yükseltmeleri, takımın kaptanı olarak sahaya çıkan beni çok üzdü. Bir tepki vermem gerektiğini düşündüm. Takımı korumak adına, bize bu tür tepkide bulunan taraftarlara alkışla karşılık verince, bütün tepki bu sefer bana döndü. O dakikadan sonra ayağıma topu her aldığımda ıslıklandım. Ben burada takım kaptanı olarak doğru hareketi yaptığımı düşünüyorum. Bugün yine aynısı yapılsın, aynı tepkiyi düşünmeden veririm. Fenerbahçe formasını giyen her oyunca, sırtına o formayı geçirdikten sonra, her zaman için şampiyon olmayı ve tüm kupaları almayı ister. Ama maalesef bu her zaman için mümkün değil. Eğer ortaya kötü bir oyun çıkarıyorsak, taraftarlarımızın bizi protesto etmesi kadar doğal bir şey olamaz. Ama dün seçilen protesto yolunun taraftar adına yanlış ve bizi sahada hiçbir şey yapamaz hale getiren bir yol olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçeli hiçbir oyuncu bu şekilde protesto edilmeye layık değildir. Böyle bir davranış o futbolcudan çok, şerefle taşımaya çalıştığı Fenerbahçe formasına yapılmış bir haksızlık ve saygısızlıktır" dedi.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Derinden üzüldük”
1 sayfadaki 1 sayfası