»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Finalde oynamak değil, kazanmak önemli”

2 posters
YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Finalde oynamak değil, kazanmak önemli” Empty
MesajKonu: “Finalde oynamak değil, kazanmak önemli”   “Finalde oynamak değil, kazanmak önemli” Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 6:48 pm

Teknik Direktörümüz Luis Aragones, final maçlarında oynamanın değil kazanmanın önemli olduğunu, takım olarak bunu istediklerini uzun süredir kazanılamayan Türkiye Kupası'nı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Maç sonrası açıklamalar yapan Aragones sözlerine maçın değerlendirmesini yaparak başladı, ardından ligde yaşanan puan kayıplarının nedenlerini sıraladı. Aragones, "Hem Sivasspor hem de biz pozisyonlar bulduk. İki takımın da önemli pozisyonları vardı ve iki takım da bunları değerlendirebilirdi. Defansif anlamda daha ciddi işleri yapmayı başardık, daha ciddi oynadık. Atağa çıktığımızda ise rakibe zarar verebildiğimizi gördük. Gerilimli anlarda puan kayıpları yaşadık. Bu tip oyunlarda bu gerilimlerle başa çıkabilmek gerekiyor. Bir diğer konuda ise ligde belki de bu kadar puan farkını açmamamız gerekliydi. Bu konuda üzüntülüyüm. Ama takım üzerinde gerilim ve sinir durumu hakimdi. Bu tür maçlarda, bu tür oyunlarda hiçbir zaman bu tip gerilim ve sinir olmaması lazım. Fakat maalesef böyle bir lig yaşadık. Ligde kaybetmemiz gereken maçlar oynadık.Sinir ve gerilimle çıktığımız maçlardan alamadığımızı puanlar oldu, ayrıca son iki tane 1-0 önde gittiğimiz maçı yediğimiz gollerle verdik. Bunlar olmasa 6-7 puan önde olabilirdik.. Ligde bu sıkıntıları yaşadık ama umarım Kupayla bunları telafi ederiz. Oynanan maçlar değil kazanılan maçlar önemlidir. Her zaman için kupa kaldıran takımlar önemlidir. Özellikle Türkiye Kupası her zaman müzelerde olması gerek. Ben de İspanya'da defalarca kaldırdım. Bu nedenle bu Kupayı kaldırdığımız an, tarihe geçecek bir andır. Finalde Beşiktaş'la eşleşiriz diye düşünüyorum. Final maçlarında oynamak değil, kazanmak önemli. Biz de bunu istiyoruz. Uzun zamandır alınamadığını biliyorum bu Kupanın ve ben de bunun üzüntüsünü yaşıyorum. Bu Kupayı kazanmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com
Tek_Fenerim
Admin
Admin
Tek_Fenerim

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 6

“Finalde oynamak değil, kazanmak önemli” Empty
MesajKonu: Geri: “Finalde oynamak değil, kazanmak önemli”   “Finalde oynamak değil, kazanmak önemli” Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 2:09 pm

finalde oynayabilecegimiz icin cok mutluyuz ve gururluyuz ama buraya kadar gelmisiz bence busefer alalim su kupayi artik ya yeter vallah bu yasima geldim daha hala türkiye kupasini görmedim Smile
http://fenerbahcem1907.yetkinf

“Finalde oynamak değil, kazanmak önemli”
1 sayfadaki 1 sayfası