»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Atmosfer gerginliği körükledi"

2 posters
YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

"Atmosfer gerginliği körükledi" Empty
MesajKonu: "Atmosfer gerginliği körükledi"   "Atmosfer gerginliği körükledi" Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:51 pm

Fenerbahçe ve Türkiye'nin tanıtımı için İstanbul'da bulunan Brezilyanın ESPN Televizyonu bugün Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda çekimler yaptı. Alex de Souza ile birlikte stadımıza gelen TV ekibi Brezilyalı oyuncumuzdan Fenerbahçe ve Türkiye hakkında bilgiler aldı. Bu arada Kaptanımız Alex de Souza Galatasaray ile oynadığımız maç ile ilgili olarak resmi sitemize açıklamalarda bulundu. Kaptanımız Alex teknik açıdan çok zayıf bir maç oynandığını ifade ederek "Maçın tümüne baktığımızda teknik anlamda çok zayıf bir karşılaşmaydı. Her iki takımda gol yememeyi düşünüyordu. Ama asıl konuşulması gereken maç içinde ve sonlarında yaşanan gerginliklerdi.Bu gerginlikler gerek Türkiye'deki futbolseverlerle gerekse bu maçı takip eden bütün dünyaya iyi bir örnek olmadı. Maçın bu şekilde gelişmesine en büyük etkenin iki takımında mevcut puan durumu olabilir. Ama genel olarak izlenebilirlik anlamında gayet kötü bir maç seyrettim diyebilirim. Maçın başından itibaren stadyum atmosferinin gerginliği körükleyen bir biçimde geçmesi de bana göre maç sonu olaylarının tırmanmasına sebep oldu." dedi. Kaptanımız Alex haftasonu deplasmanda oynanacak Ankaraspor maçına yetişip yetişmeyeceği konusunda ise," Dün tekrar MR çektirdim. Sakatlığımın yüzde yüz geçtiğini söyleyemiyorum. Ama gelişme var. Bundan sonra günlük kontrollerim olacak. Bende oynamayı özledim" dedi.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com
Tek_Fenerim
Admin
Admin
Tek_Fenerim

Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 6

"Atmosfer gerginliği körükledi" Empty
MesajKonu: Geri: "Atmosfer gerginliği körükledi"   "Atmosfer gerginliği körükledi" Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 3:05 pm

iste ali samiyen ve yine olay hep nedense ali samiyende oluyor bu olaylar bize gelince olmuyor eee taraftarin kalitesi önemli taraftarda kalite yok malesef Mad
http://fenerbahcem1907.yetkinf

"Atmosfer gerginliği körükledi"
1 sayfadaki 1 sayfası