»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Arda’nın yumruğuna çok üzüldüm”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Arda’nın yumruğuna çok üzüldüm” Empty
MesajKonu: “Arda’nın yumruğuna çok üzüldüm”   “Arda’nın yumruğuna çok üzüldüm” Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 2:48 pm

Takım Kaptanımız Semih Şentürk, Galatasaray maçının son dakikalarında yaşanan olaylara değinirken, Milli Takımdan arkadaşı, yaşça küçük Arda'nın kendisine yumruk atmasına çok üzüldüğünü söyledi.
Galatasaray maçı sonrası açıklamalar yapan Semih Şentürk, "Benim anlamadığım bir şey var. Ben bugün çok üzüntülüyüm. Arda gibi sevdiğim bir kardeşimin bana gelip yumruk atmasını yakıştıramadım. Bana milli takımda ağabey diyen bir insanın bu davranışları sergilemesi beni üzdü. Ben orada gidip Arda'yı ayırmaya çalışırken döndü ve bana yumruk attı. Bizim bugün ne kadar büyük bir camia olduğumuzu herkes anlamıştır. Biz Kadıköy'de onları nasıl karşıladık, onlar neler yapıyorlar. Sabri de öyle. Emre ağabeyine neler söyledi, neler yaptı. Ben çok üzüntülüyüm. Ben kavgacı bir insan değilim. Ben Arda'yı ayırmak için oradaydım. Galip gelemeyince nasıl değiştiklerini gördük. Her sene burada olaylar oluyor. Galip gelme hırsı herhalde ama, ben onlara yakıştıramadım bu olayları. Maça kötü başladık ama ikinci yarı Galatasaray'ın pozisyonu yok. Galibiyeti kaçıran tarafın biz olduğunu düşünüyorum. Gökhan'ın sakatlığı çok etkiledi bizi. Ben kariyerimdeki ilk kırmızı kartı gördüm. Çok üzüntülüyüm. Liderin 8 puan gerisine düştük. Çıkıp mücadele edip bütün maçlarımızı kazanmak istiyoruz" dedi.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Arda’nın yumruğuna çok üzüldüm”
1 sayfadaki 1 sayfası