»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Futbolun üzeri örtülüyor”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Futbolun üzeri örtülüyor” Empty
MesajKonu: “Futbolun üzeri örtülüyor”   “Futbolun üzeri örtülüyor” Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 2:48 pm

Oyuncularımızdan Uğur Boral, Galatasaray maçının son dakikalarında yaşanan olayların maçın önüne geçtiğini belirterek, tarafların ve medyanın ortamı germesiyle bu tip olayların yaşandığını ve futbolun üstünün örtüldüğünü söyledi.
Galatasaray maçı sonrası açıklamalar yapan Uğur Boral, "Maç 0-0 bitti ama, maçtan çok konuşulacak olaylar var. En güzide iki kulübün maçını zevk alarak izlemek isterdi insanlar. Burada bizden yaşça küçük kardeşlerimiz diyoruz, arkadaşlarımız diyoruz, dışarıda beraber geziyoruz ama neden böyle oluyor anlamıyorum. Bu olayları medya da biraz geriyor. Taraftar gaza geliyor. İşte böyle maalesef futbolun üzeri örtülüyor. Volkan'ın da dediği gibi hep Ali Sami Yen'de oluyor böyle olaylar. Taç atamıyoruz, korner atamıyoruz. Ben şunu gördüm, demek ki dışarıdaki dostluk yalan. Saha içinde bu kadar değişmelerine inanamıyorum. Sert oynayabilirsin tamam ama küfür, çirkeflik ve insani davranışlar dışında davranışlar sergilemek hiç hoş değil. Maça gelirsek, ilk yarı Galatasaray ilk 15-20 dakika bayağı bir pres yaptı ama daha sonra oyun dengelendi. Ve sonlara doğru biz daha iyi oynadık. İlk yarı Galatasaray ikinci yarı da bizim açımızdan iyi gözüktü" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Futbolun üzeri örtülüyor”
1 sayfadaki 1 sayfası