»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Önemli olan 3 puanı almaktı”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Önemli olan 3 puanı almaktı” Empty
MesajKonu: “Önemli olan 3 puanı almaktı”   “Önemli olan 3 puanı almaktı” Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 3:59 pm

Fenerbahçemizin Eskişehirspor'u 2–1 mağlup ettiği karşılaşmada takımımızın 2. golünü atan Daniel Güiza, yaptığı açıklamalarda gol atmanın güzel ancak önemli olanın 3 puanı almak olduğunu söyledi. Güiza sözlerini şöyle sürdürdü: "Artık çok kritik maçlara çıkıyoruz. Bu yüzden kazandığımız için mutluyum. Gol sevincim, burada yaşayan bir arkadaşımın eşinin hamile olmasından dolayı ona bir armağanımdı. Bugün çıktığımız gibi bundan sonraki her maça da final olarak çıkacağız. Böyle olduğu sürece sorun yok."

Gelecek hafta Galatasaray ile oynayacağımız maç ile ilgili olarak Güiza,"Haftaya Ali Sami Yen Stadı'nda bugünkü hırsımızı sergilersek Galatasaray maçından da 3 puanla çıkmamamız için bir neden göremiyorum. Benim kendime güvenim her zaman tam. Ne tarz bir oyuncu olduğumu biliyorum. Bunu Fenerbahçe taraftarına da göstermek istiyorum. Bazen aynı vuruşları yapıyorsunuz ama gol olmuyor. Bugün şanslı günümdeydim" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Önemli olan 3 puanı almaktı”
1 sayfadaki 1 sayfası