»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Fenerbahçeli Güiza olarak anılmak istiyorum"

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

"Fenerbahçeli Güiza olarak anılmak istiyorum" Empty
MesajKonu: "Fenerbahçeli Güiza olarak anılmak istiyorum"   "Fenerbahçeli Güiza olarak anılmak istiyorum" Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:20 pm

28 Şubat 2009 Cumartesi
Futbol Haberleri kategorisindeki haberleri görüntüle
Tüm haber kategorilerini görüntüle

Kariyerinde attığı şutların çoğu hedefini buldu, performansı dillere destandı. Bu nedenle "Okçu" lakabını aldı. Gol krallığı da yaşadı. Şimdi Fenerbahçe'de kendisinden istenilen performansı gösterememesi, haliyle sorun yaratıyor. Güiza ise Fenerbahçe Dergisi Mart sayısında yer alan demecinde bu durumu kısa sürede atlatacağını ve takımın puan durumu olarak hızla üst sıralara tırmanacağını söylüyor.

Samandıra Kamp Merkezi'nde normal bir lig mesaisi sonrasında Güiza'dan önceden aldığımız söz üzerine sohbet ediyoruz. Güiza ruh hali itibariyle biraz kansız. Hakkında özellikle İspanyol basınında çıkanları takip ettiğinden midir yoksa bizim soracağımız soruyu tahmin ettiğinden midir biraz suratı asık gibi… Ya da bize öyle geliyor. Taraftarın en çok merak ettiği soruyu kendisine sormadan edemiyoruz biz de… "Neden Güiza hala patlatmıyor bombalarını?" Gelen cevaplar, ruh halini yanlış yorumladığımızın da habercisi… Okçumuz, bu kez kendisine fırlatılan eleştiri oklarını cevaplıyor…

Öncelikle özel hayatıyla gündemde olmasına içerliyor oyuncumuz ve şöyle devam ediyor: "Transferimden beri buradaki basın da özel hayatımı sayfalarına taşıdılar. İspanyol basını ise peşimi hiç bırakmadı. Açıkçası bütün bu yanlış haberlere hiç aldırış etmiyorum. Haber kirliliğinden başka bir şey değil bunlar. Ben bu tür bir futbolcu değilim. Gerçek futbolseverlerin de bunlarla ilgilenmediğine eminim. Sorunuza gelirsem; Fenerbahçe'ye tabi ki yararlı olacağım inancıyla geldim ve bu nedenle transfer edildim. 7 yaşımdan beri futbolun içindeyim ve tecrübeli olduğumu biliyorum. Her futbolcunun kariyerinde inişler yaşanır. Bu sakatlıkla da gelebilir, benim gibi gol isabetsizlikleriyle de olabilir. Bu durum taraftarı etkilediği kadar beni de üzüyor. Benim itibarımın bu duruma yenik düşmeyecek kimse meraklanmasın. Ne sakatlıklardan ne şanssızlıklardan korkarım. Futbolun olması gereken şekilde hayatımda olacağını biliyorum. Fenerbahçe'de görev almaktan mutluyum, kontratım devam ediyor ve inanın ki Fenerbahçeli Güiza olarak anılmak istiyorum. Mücadeleden korkmuyorum. Arka arkaya bir takım şanssızlıklar yaşadık, beklemediğimiz takımlar sürpriz çıkışlar yaptılar ancak her şey düzelecek. Önümüzdeki tüm maçlardan galip gelmeye çalışacağız. Derbilerde rakiplerimizi kendi sahalarında yeneceğiz. Takımdaki özgüven artacak ve saha içinde çok daha rahat olacağız. Fenerbahçe'ye hak ettiğini vereceğiz."

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız.

http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2009-02-27_basin18.jpg
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2009-02-27_basin17.jpg
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2009-02-27_basin16.jpg
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası