»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

!!!TUNCAY ŞANLI!!!

+2
tuncay.fb
gLsM_gfb
6 posters
YazarMesaj
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

hayvanlar alemindeki eşim : 6
Takımım : 2
Ruh Hali : 9
Başarı Sistemi : 16

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:24 pm

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Tuncaysanli

KARİYERİ
İlk olarak futbol hayatına Sakarya'daki Sakaryatekspor kulübünde başlayıp Sakaryaspor'a transfer olmuştur. Orta saha veya forvet mevkiinde Başlamıştır.2002-2003 sezonunda Sakaryaspor’dan Fenerbahçe'ye transfer olmuştur. Fenerbahçe’deki ilk resmi maçı, 11 Eylül 2002′de Gaziantepspor - Fenerbahçe Süper Lig maçıdır. 6 Kasım 2002 tarihinde Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda oynanan 6-0'lık Galatasaray SK derbisinde ilk golü atarak gerçek Fenerbahçe'li olmuştur.

Tuncay Şanlı Manchester United takımına bir maçta 3 gol atan tek oyuncu olmanın yanında, Şampiyonlar Ligi'nde bir maçta en çok gol atan Türk oyuncu olarak tarihe geçmiştir. Fenerbahçe’nin Avrupa Kupalarında en çok gol futbolcusudur.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Milli futbolcu Tuncay Şanlı İngiltere’nin Middlesbrough takımıyla anlaştı ve 4 yıllık sözleşmeye imza attı...İngilizler ona cesur yürek lakabını takmıştır. Chelsea FC kulübünün 2009 ara transfer listesinin ilk sırasındadır ancak Middlesbrough teknik direktörü Southgate Tuncay'ı keisinlikle satmayacaklarını açıklamıştır. Ancak Tuncay Middlesbrough dan ayrılmak istedigini acıkladı ve sezon sonunda daha büyük bi kulübe gidecegini ifade etti.TUNCAY BİRGÜN FENERBAHÇEYE GERİ DÖNMEK İSTEMEKTEDİR cheers

MİLLİ TAKIM KARİYERİ
19 Kasım 2002 tarihinde İtalya Ümit Milli Futbol Takımı ile deplasmanda oynanan ve 3-0 kazanılan maçta 2 gol atıp, hemen bir gün sonra 20 Kasım 2002'de yine deplasmanda İtalya ile yapılan maçta A Milli Takım formasını, Teknik Direktör Şenol Güneş'in isteğiyle son üç dakikada giyerek ilk A milli maçını oynamış ve bir gün arayla önce Ümit Milli sonra A Milli takımı forması giyen ikinci futbolcu olmuştur. 2003 Konfederasyon Kupası'nda Milli Takım'ın en büyük kozlarından biri olmuştur ve 2006 Dünya Kupası Türkiye-İsviçre Play-Off rövanş mücadelesinde 3 gol atmış fakat takımının elenmesine engel olamamıştır.Euro 2008de Volkan'ın kırmızı kart görmesiyle ve oyuncu değiştirme hakkı kullanıldığından dolayı kaleye geçmiştir.Ayrıca Türkiye-Avusturya arasında yapılan dostluk maçında çok güzel bir futbol sergileyip hat-trick başarısını göstererek 3 gol atmıştır.

BAŞARILARI

* Takım

* 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Üçüncülük
* Konfederasyon Kupası Üçüncülük
* 2003 Türkiye
* Türkiye Süper Lig şampiyonluk
* KİŞİSEL

* 2003 Konfederasyon Kupası Gümüş Top ve Gümüş Ayakkabı ödülleri
* Fenerbahçe'nin Avrupa Kupalarında en çok gol atan futbolcusu. (12 Gol)
http://tuncaysanlifan.yetkinforum.net/
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:15 pm

gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 3:03 pm

SARAÇOĞLU'NUN KOKUSU FARKLIDIR

Newcastle’da bir butiğe girdi. Uzun boyuna, ince bedenine çok yakışan sade,
koyu renkli bir elbise seçti. İsviçre’ye uçacaktı az sonra. Şenes Erzik’in elinden, Türk Milli Takımı adına fair-play ödülünü almak üzere. Biz de buralarda, ekranlara düşen görüntülerine, gazetelere basılan fotoğraflarına bakıp, “Ne yakıştı” dedik, “ne kadar ödülümüz varsa, hepsini sen alsan keşke!” Sakaryalı rüzgârın oğlu, çubuklu formanın al yanaklısı, İngiltere Premier Ligi’nin kısa zamanda dikkatleri cezbeden oyuncusu Tuncay Şanlı ile ‘telefonda teke-tek!!!’ bir söyleşi yaptık.

Tuncay Şanlı Fenerbahçe'den nasıl ayrıldığını, Samandıra'da yaşadıklarını, İngiltere'deki yaşantısını, özlemleri ve mutluluklarını 'sıkı' Fenerbahçeliliğiyle bilinen spor yazarı Feryal Pere'ye, Aylık Tempo Dergisi'nin ilk sayısı için anlattı...

İşte o söyleşi:

10 yaşındasın. Sakarya'da. Bir okul arkadaşın diyor ki: " Rüyamda gördüm. Fotoğrafın çekiliyor. Gazeteciler seninle konuşmak için yarışıyor. Çok ünlü olmuşsun. Ya İtalya ya İngiltere orası!" " Hayırdır inşallah”tan sonra ne derdin ona?

Hayırdır inşallah, derdim ben de. Açıkçası böyle bir soruda tekrar ve tekrar ne kadar şanslı olduğumu hissettim, ama en önemlisi önüme çıkan fırsatı çok iyi değerlendirdim; bundan sonrası hayır olur inşallah ablacım.

Saçlar orda da uçuşuyor mu?

Saçlar hep uçuşuyor; her zamanki gibi; ben sahada uçamayınca saçlarla idare ediyorum (güzel espriydi itiraf et].

Hâlâ Türkiye kanallarını, dizileri izliyor musun? Hangileri?

Evet izliyorum; özellikle maçları takip ediyorum; heyecan sürüyor yani. Arada dizi izliyorum, ama en fazla film izliyorum.

Diline takılan şarkılar artık İngilizce mi, yoksa Mihriban mı? Sen gelmez oldun mu?

Yabancı şarkıları sevmem fazla duygusal bir insan olarak. Arada rap dinliyorum. Ama Mihriban, Sen Gelmez Oldun gibisi var mı ablacım.

Middlesbrough ile sözleşmeni imzaladın. Evine geldin. Nasıl bir hayat başladı?

Yeni bir hayat ve her şey sıfırdan başladı diyebilirim. Sanki futbola yeni başlamışım gibi oldu. Çünkü bundan sonra sorumluluğumun daha fazla olduğunu biliyordum. Farklı bir ülke, yeni insanlar, yeni bir hayat kolay değildi. Ben zoru her zaman sevmişimdir, yeni heyecanlar beni her zaman hırslandırmıştır. Kolayı yapmak adı üstünde kolaydır zaten. Ama ‘zoru yaptığınızda olay olur’ diye bir söz var ya. O, benim için anlamlı.

En sevdiğin İngiliz yemeği?

Türk yemeği gibisi var mı ablacım? Ama yemek benim için sorun olmuyor. Evimdeki Türk yardımcım zaten iyi aşçı. Tesislerde ne istersem yapabiliyorlar, ıslama köfte hariç tabii!!

Islama köfteyi memlekete sen tanıttın, gece yarısı aklına düştüğü oluyor mu?

Evet, arada geliyor aklıma şu an konuşurken bile içim gitti!

Yeni takımında çok sevildiğini tahmin ediyorum, hatta biliyorum. Arkadaşlık buradakine benziyor mu, güzel mi?

Sevilmek çok güzel bir duygu. Sevgiyi kazanmak çok zordur. Karşılıksız sevilmek daha da önemli. Burada da çok iyi arkadaşlıklar kurdum. Hayatta da sevgiyi kazanmak insanın kendi elindedir. Siz ne kadar samimi ve insanlara sevgiyle yaklaşırsanız, insanlar da size aynı şekilde yaklaşır. Ben de samimi olduğum için burada da arkadaşlıklarım iyi durumda. Zaten İngilizcem şaka yapacak kadar ilerledi!

Kırk yılda bir izlediğimiz efsane kulüpler, oyuncular arasındasın, çok fiyakalı bir ligde. Orada favori oyuncuların, çekindiklerin kimler?

Avrupa’nın en iyi liginde oynamak güzel, çok önemli oyuncular var ama benim her zaman favorim Zidane’ dır.

En güzel maçın? Biliyorsun, burada TV karşısında bizi zıplattığın şahane gollerin oldu, senin için en kıymetlisi hangisi?

Geçen seneki Arsenal maçı çok güzel maçlardan biriydi.

Maç günleri orada gün nasıl başlıyor, nasıl sürüyor?

Maç evdeyse (deplasman değilse) uyanıyorum, kahvaltı yapıyorum. Maçtan 1,5 saat önce stadyuma gidiyorum. Maçta puan kaybedilse de burada kimse gerilmiyor, neyse bir dahaki sefere, diyorlar. Hatta bara, puba gidebiliyorlar arkadaşlarım. Ama ben üzülüyorum. Doktoramı Türkiye’de yaptığım için!

Puan kayıplarında eve kapanıyorum.

Kafanda yeniden oynadığın, keşke şöyle vursaydım, şuna pası verseydim dediğin an?
Geriye bakıp sadece ders alırım, keşke deyip yola devam etmem. Hayatım hep öyle oldu. Bundan sonra da keşke yok. ‘Olan oldu yapacak bir şey yok’ felsefem burada!

Bizim kadar, sen de özlüyor musun?

İnsan ailesini özlemez mi?

Saracoğlu’nun çimi gibi kokuyor mu oralar?

Her çiçeğin kokusu farklıdır. Saracoğlu’nun kokusu da farklıdır ve unutulmaz. Güzel yaşanan şeyler insanın içinde kalır. Oranın kokusu da içimde.

Samandıra’nın prensiydin. Koca tesis senin gibiydi.

Samandıra’nın dili olsa da konuşsa, anlatsa; inan kitap olur ama oradaki çalışanlar, ustası, temizlikçisi, çaycısı, güvenliktekiler, malzemeciler, masörler, bütün hepsi benim abim, kardeşim gibiydi. Onların hakkını unutamam. Sizin aracılığınızla onları da anmak istedim. Hepsine selamlar, zaten hepsiyle görüşüyorum.

Roberto Carlos'a kaptan olacaktım yahu dedin mi hiç? Doğru söyle ama!

Keşke yok. Şu an Fenerbahçe taraftarı nasıl maç izlerken içi içine sığmıyorsa ben de öyleyim. Heyecanlanıyorum ve çok büyük taraftarım.

Fenerbahçeli Tuncay’sın ne yapsan, ileride neler olur?

Tabii ki büyük takımla anılmak önemli ve güzel, her futbolcu daha iyi ve büyük takımda oynamak ister. Buna şöyle cevap vereyim ablacım, hayırlısı olur inşallah!
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 3:34 pm

gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 3:41 pm

tuncay.fb
Yeni Üye
Yeni Üye
tuncay.fb

Başarı Sistemi : 0

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 5:08 pm

gitsede saraçoğlu kokusunu fenerbahçeyi kalbinde taşıyo ben boşuna sevmiyorum ya...
Tek_Fenerim
Admin
Admin
Tek_Fenerim

Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 6

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 5:13 pm

bitanem o benim yaaa fenerbahcemizde oynayan en iyi oyunculardan biriydi ama yine geri gelecek inaniyorumm paylasim icin sagol ....
http://fenerbahcem1907.yetkinf
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 4:49 pm

тєк_ƒєηєяιм demiş ki:
bitanem o benim yaaa fenerbahcemizde oynayan en iyi oyunculardan biriydi ama yine geri gelecek inaniyorumm paylasim icin sagol ....

bişey diil canım bende fenerbahçeye geri döneceğine eminim inş. öyle olur da aşkımı daha çok görürüm xD
asdlaper
Aktif Üye
Aktif Üye
asdlaper

hayvanlar alemindeki eşim : 10

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 6:32 pm

yalnıs bilgiye sahipsin konuyu açan arkadasım tuncay İstanbul'da lakabı cesur yürek ti boro takımına gitti ilk sene kötü performans geçirdi cesur yürek lakabı silindi artık onun
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 7:50 pm

bence sen yanlış bilgiye sahipsin ilk gittiği sene süper oynadı hala süper oynuyo aşkım
Tek_Fenerim
Admin
Admin
Tek_Fenerim

Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 6

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 3:34 pm

Tuncay satılıyor

İngiltere Premier Lig'e veda eden Middlesbrough, gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi haline gelen Tuncay Şanlı'nın satılacağı bildirildi.

Goal.com adlı İnternet sitesinde yer alan habere göre, Premier Lig'e veda eden Middlesbrough, milli futbolcu Tuncay Şanlı'yı satma kararı aldı. İngiliz basınında yer alan haberlerde, Middlesbrough'nun Tuncay'ın yanı sıra Afonso Alves, Steward Downing gibi isimleri de satış listesine koyduğu ifade edildi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Middlesbrough Teknik Direktörü Gareth Southgate, isim vermemekle beraber gitmek isteyen futbolcuları olduğunu ve bunları satış listesine koyacaklarını; bazı oyuncularınıysa kendi tercihiyle takımdan uzaklaştıracağını söyledi.
http://fenerbahcem1907.yetkinf
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 9:16 am

Tuncay Şanlı’ya Fulham talip
!!!TUNCAY ŞANLI!!! 18_260009_tuncay_423

Ada’nın yüksek tirajlı gazetelerinden Daily Express’in haberine göre, geçen sezon küme düşen Middlesbrough’dan ayrılmak konusunda kararlı olan milli futbolcu için Fulham’ın, 5 milyon Pound’u gözden çıkardığı öğrenildi. Kırmızı-Beyazlılar’ın, iyi bir teklif gelmesi halinde satmayı planladığı Tuncay’a önerilen bu teklifi düşünmek için süre istediği ve önümüzdeki günlerde kesin kararını açıklayacağı belirtildi. Fenerbahçe ve Fulham’ın ilgilendiği oyuncu için Everton’ın da takipte olduğu gelen haberler arasında.
nazlı.41
Yeni Üye
Yeni Üye
nazlı.41

Ruh Hali : 25

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Tuncay Şanlı'dan Mustafa Uzun'a Destek   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 1:26 pm

Tuncay Şanlı'dan Mustafa Uzun'a Destek

!!!TUNCAY ŞANLI!!! P11749m

Aslen Sakaryalı olan milli oyuncu Tuncay Şanlı Maasmechelen Maxim Palace´da yapılan Hakan Altun Gecesi´ne katılarak Belçika´da 7 Haziran 2009 tarihinde yapılacak olan seçimlerde CD&V listesinden Avrupa parlementosuna aday olan hemşerisi Mustafa Uzun´a destek verdi.

Türkiye´nin yetiştirdiği en ünlü futbolcularımızdan biri olan Tuncay Şanlı Maasmechelen şehrinde bulunan Maxim Palace Kültür Merkezinde yapılan geceye beraberinde yine ünlü milli oyuncumuz Halil Altıntop, Mahmut Hanefi, kaleci Serdar Kurtuluş ve eski Sakaryaspor teknik direktörü Timur Şahinel ile birlikte katıldılar.

Gecede söz alarak hemşerisi ve arkadaşı Mustafa Uzun´un seçimlerde başarılı olmasını dilediği belirten Tuncay Şanlı aynı zamanda Flaman Parlementosu adayı Ali Çağlar´a da başarılar diledi. Milli oyunculara hoşgeldiniz diyen Genk Belediye encümeni Ali Çağlar gecenin geç saatlerine kadar birlikte hoş sohbetlerde bulundular.

Hakan Altun Gecesinde Canlı Müzik Eşliğinde verilen muhteşem konsere katılanlar gece geç saatlere kadar hep birlikte doyasıya eğlendiler.
http://www.kurtlarvadisi-pusu.com
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 12:57 pm

Tuncay'a hücum

Takımı düştü ama o İngiltere´nin en gözde isimlerinden. Everton ve Fulham´ın kıskacında olan milli yıldıza en ciddi teklifi Aston Villa´nın yaptığı belirtildi.

[left]İngiltere Premier Ligi’ne veda eden Middlesbrough’nun satmayı planladığı Tuncay Şanlı’ya teklif üzerine teklif yağıyor... Takımı küme düşmesine rağmen özellikle geçen sezon ortaya koyduğu performansla transfer piyasasının en gözde isimleri arasına giren milli futbolcunun Aston Villa’ya yakın olduğu belirtildi. Middlesbrough Evening Gazetesi, Aston Villa’nın İngiltere Milli Takım forması da giyen Downing ve Tuncay için toplam 20 milyon Pound’u gözden çıkardığını öne sürdü. Haberde teknik direktör Martin O’Neill’in bu iki oyuncuyu özellikle istediği ve teklifin kabul edilmesi durumunda transferin gerçekleşeceği ifade edildi.

Teklifleri değerlendiriyor
Yeni sezon hazırlıklarına başlayan takımıyla idmanlara henüz başlamayan Tuncay Şanlı’nın gelen teklifleri değerlendirmeye aldığı ve en kısa zamanda kararını vereceği öğrenildi. Milli forveti, İngiltere Premier Ligi takımlarından Everton, Tottenham Hotspurs ve Fulham da istiyor. Ancak şu ana kadar en ciddi teklifin Aston Villa’dan gelmesi nedeniyle Tuncay’ın yüksek ihtimalle yeni sezonda Bordo-Mavili formayı giyeceği bildirildi. Almanya ve İspanyol kulüplerinin de yakın takibinde olan Tuncay Şanlı kendine Tugay Kerimoğlu’nu örnek aldığını kariyerine Premier Lig’de devam edeceğini açıklamıştı.
fenerkolik_10
Süper Üye
Süper Üye
fenerkolik_10

hayvanlar alemindeki eşim : 3
Başarı Sistemi : 8

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 4:36 pm

BÜYÜK FENERLİ TUNCAY canım benim inşallah bigün gelelceksin bugün yada yarın seni sonsuza kadar bekliyeceğim sen bizlerin biricik aşkısın D-Ö-N-A-R-T-I-K SadSad
gLsM_gfb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gLsM_gfb

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:24 pm

Boro Tuncayın değerini belirledi

Bir süredir iki oyuncuyu takibine alan Martin O'Neill henüz Tuncay ve Downing için resmi bir teklifte bulunmadı. Ancak Birmingham Post gazetesinin haberine göre Aston Villa'nın oyuncularına ilgisinin farkında olan Middlesbrough'nun iki oyuncuya toplam 20 milyon sterlin değer biçtiği belirtildi.

"The Guardian" gazetesi, geçen sezon Premier Lig'den düşen Middlesbrough'da forma giyen Tuncay Şanlı ile Stewart Downing transfer etmek istediğini belirtirken, Middlesbrough'nun ise iki futbolcusu için 20 milyon sterlin değer biçti.

Middlesbrough'nun Downing için 12, Tuncay için ise 8 milyon sterlin civarında değer biçtiğine dikkat çeken Guardian, Aston Villa'nın ise her iki futbolcu için de daha düşük bir ücret ödemeyi tasarladığını bildirdi.

The Guardian, Stewart Downing'in ayağındaki kırık nedeniyle Ekim ayına kadar sahalardan uzak kalacak olmasının Aston Villa'nın kafasındaki bu "paket transfer" planını karmaşık hale getiren bir unsur olduğunu da kaydetti.

Haberde Tuncay'ın Aston Villa'ya çok şey katabileceği, ancak bu futbolcuya da Aston Villa'nın yanısıra Everton ve Fenerbahçe kulüplerinin de ilgi duyduğuna dikkat çekildi.

Tuncay için gayriresmi bir transfer girişimi yapan Everton'ın teklifinin Middlesbrough'nun Tuncay için düşündüğü rakamın altında kaldığı da vurgulandı.

Henüz kararını vermeyen O'Neill, özellikle Aston Villalı Stiliyan Petrov'un sakatlığı nedeniyle Downing'i kadrosuna katmayı çok istiyor. Bu arada, Villa'nın Tuncay'la ilgili son kararını vermeden önce John Carew'in durumunun netleşmesini de bekliyor.
fenerkolik_10
Süper Üye
Süper Üye
fenerkolik_10

hayvanlar alemindeki eşim : 3
Başarı Sistemi : 8

!!!TUNCAY ŞANLI!!! Empty
MesajKonu: Geri: !!!TUNCAY ŞANLI!!!   !!!TUNCAY ŞANLI!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 10:23 am

Beklemek insana acı veriyor gel artık canım yanıyor yokluğunda desem abartırmıyım acaba... Question

!!!TUNCAY ŞANLI!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TUNCAY ŞANLI
» ŞANLI BAYRAĞIN DALGALANSIN
» EY ŞANLI SARI KANARYAM
» Tuncay Şanlı Hayranları..!!
» Şanlı Türk Milli Takımı Tarihi