»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız"

2 posters
YazarMesaj
sLn
Admin
Admin
sLn

hayvanlar alemindeki eşim : 4
Takımım : 2
Ruh Hali : 15
Başarı Sistemi : 0

Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız" Empty
MesajKonu: Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız"   Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız" Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:55 pm

Fenerbahçe'nin başarılı defans oyuncusu Diego Lugano Fenerbahçe Televizyonu'na özel açıklamalarda bulundu.

Kendisi hakkında basında çıkan olumsuz haberlerin ve spekülasyonların gerçeği yansıtmadığını ifade eden Uruguaylı yıldız, "Dört senedir buradayım. Artık Türk basınını tanıyorum. Nereden ne gibi olumsuzluk çıkaracaklarını iyi biliyorlar. Bu yüzden benim hakkımda da polemik çıkartmak üzerine kurulmuş bir senaryo, bir süredir gazetelerde yer alıyor. Özellikle altını çizmek istediğim tek bir nokta var; ben tek bir sakatlık yaşadım. O sakatlığım da dünya kupasında başıma gelmişti. Tatil süresince ve buraya geldikten sonra zaten bu sakatlığım biraz daha iyiye gitti. Yeni sakatlıktan kesinlikle söz edemeyiz. Zaten daha önce de dizimde aynı bölgeden sakatlık yaşadığım için tedavi sürecinin nasıl geçtiğini biliyorum. Geri dönüşüm yine ağrılı oldu, ben zamanla yaptığım antrenmanlarla takıma dönmeye çalıştım. Bu çalışmaların sonunda hücrelerimin kendisini yenileyeceğini zaten biliyorum. Yeni sakatlıktan söz etmek kesinlikle mümkün değil ama ağrıdan söz edebiliriz, o dönemde de ağrılarım vardı, şu anda da az da olsa ağrılarım var ama bunlar bu tür bir sakatlık için gayet normal. Burada ekstradan yaptığım güçlendirme çalışmalarım dizime çok yararlı oldu. Bunun bilinciyle milli takıma gittim. 64 dakika kadar oynadım. Çünkü milli takımdan zaten sakatlıkla dönmüştüm ve zorlamadan oynamam gerektiğini biliyordum. Ağrılarım hala var ama bu sakatlık için yeterli zamanı geçirdiğime inanıyorum. Gazetelerde yazanlar ya da hakkımda söylenenler gerçeği yansıtmıyor. Bunun bilinmesini isterim" dedi.

Fenerbahçe taraftarının kendisini iyi tanıdığına inandığını dile getiren Lugano, "Özellikle şunu ifade etmek istiyorum; taraftarın benim nasıl bir kafa yapısı, nasıl bir düşünce tarzı, nasıl bir davranışın içinde olacağımı her zaman bildiklerine inanıyorum. Bu zaten beni çok rahatlatan bir konu. Hiç bir spekülasyona yer vermek istemiyorum bu konuda. Ben elimden gelenin en iyisini sahaya yansıtarak, her zaman aynı şevkle, dört sene boyunca Fenerbahçe'ye hizmet ettim. Yine aynı olacak. Tamamen hırsla elimden geleni yapmak için sahada olacağım." şeklinde konuştu.

Spor Toto Süper Lig'de üzerlerindeki sorumluluğun bilincinde olduklarını söyleyen Lugano, "Son üç seneye baktığımız zaman maalesef şampiyonlukları bir türlü yakalayamadık. Geçen senede maalesef son anda şampiyonluktan olduk. Bu sene çok daha fazla sorumluluk, çok daha fazla beklenti var omuzlarımızda. Taraftarlarımızın çok fazla beklentisi olduğunu biliyoruz. Bunları karşılamak için ben kendim ve takım arkadaşlarım adına elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın sözünü vermek istiyorum. Yeni başlangıç ligin ilk maçı, nasıl başlarsak öyle gideceğini de iyi biliyoruz. İyi bir başlangıç yapıp beklentileri karşılamak, biraz baskıyı azaltmak adına elimizden geleni yapacağız. Çok büyük bir yükümlülük olduğunu söylemiştim omuzlarımızda. Tabii ki Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe, taraftarıyla çok başka oynayan takım, onların arkadan itici güç olduğunu birçok maçta gördük. Taraftarlarımız inanılmaz derece destekliyor. Ama bu maç maalesef onlar yanımızda olmayacak. Fenerbahçe her şekilde kazanmayı bilmesi gereken bir takım. O yüzden bir şekilde bu maçı kazanarak lige iyi bir başlangıç yapıp beklentileri karşılamak adına bir adım atmak istiyoruz." şeklinde konuştu.
http://19fenerbahce07.benimforum.org
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

MesajKonu: Geri: Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız"   Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız" Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 1:17 am

İnşaAllah Smile

Teşekkürler Smile
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com
sLn
Admin
Admin
sLn

hayvanlar alemindeki eşim : 4
Ruh Hali : 15
Başarı Sistemi : 0

MesajKonu: Geri: Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız"   Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız" Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:34 pm

Rica ederim. Smile
http://19fenerbahce07.benimforum.org

Diego Lugano: "İyi bir başlangıç yapacağız"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lugano İstanbul'da
» “Çok iyi bir başlangıç yaptık”
» “İyi bir başlangıç oldu”
» Lugano sağlık kontrolünden geçti
» “İyi başlangıç yaparsak devamı gelir”