»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Rövanş Maçı Farklı Olacak"

YazarMesaj
AySe'miH
Aktif Üye
Aktif Üye
AySe'miH

hayvanlar alemindeki eşim : 2
Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 2

"Rövanş Maçı Farklı Olacak" Empty
MesajKonu: "Rövanş Maçı Farklı Olacak"   "Rövanş Maçı Farklı Olacak" Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 3:53 pm

<TR><TR>
"Rövanş Maçı Farklı Olacak" Alex_feneronline__qoB6X5GB_
"Rövanş Maçı Farklı Olacak" Bos
"Rövanş Maçı Farklı Olacak" Bos
Takımımızın kaptanı Alex De Souza Fenerbahçe Televizyonu`na yaptığı açıklamada oynanacak Şampiyonlar Ligi 3. tur rövanş karşılaşmasının çok farklı olacağını ve kazanarak play - off turuna çıkmak istediklerini söyledi.

İlk maçtaki oyunun kendilerini de tatmin etmediğini belirten Alex, "Young Boys ile yaptığımız ilk karşılaşma için söyleyecek çok fazla bir şey yok. Çok olumlu bir futbol ortaya koyamadık. Fakat bizim için avantajlı bir skor olduğunu söyleyebiliriz. Saha içinde düzeltmemiz gereken durumlar var ve bunları zamanla çalışarak mutlaka düzelteceğiz. Rövanş karşılaşmasında yine karşımızda çok istekli ve disiplinli bir takım bulacağız. Amacımız ikinci maçı taraftarımızın da desteği ile kazanarak bir üst tura çıkmak. Bunu yapabilecek güçteyiz ve Young Boys`u eleyeceğimizden şüphemiz yok" şeklinde konuştu.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ile oyun anlayışı ve idmanların değiştiğini dile getiren Alex, "Ben açıkcası bu yeni oyun anlayışına çok uzun sürede alışacağımızı düşünmüyorum. Sahadaki diziliş olarak çok farklı bir uygulama içinde değiliz, idmanlar ve oyun anlayışımız tamamen değişti. Fakat saha içi diziliş çok fazla değişmediğinden hocamızın anlayışına adapte olmamızın uzun zaman alacağını düşünmüyorum. Zamanla çalışıp kendimizi geliştiriyoruz. Umuyorum en kısa zamanda hocamızın istediği seviyeye geliriz ve futbolseverlere güzel futbol izletirken sahada da istediğimiz sonuçları alırız" ifadelerini kullandı.

Young Boys maçının kendileri açısından büyük önem taşıdığına değinen Alex, ikinci maçın hiçbir şekilde ilk karşılaşmaya benzemeyeceğini ve taraftarıyla bütünleşen Fenerbahçe`nin çok farklı olacağını belirterek, "Taraftarımızın desteğini bekiyoruz, gelsinler ve bizimle birlikte olsunlar. Aynı zamanda ben taraftarımızdan biraz da sabırlı olmalarını istiyorum. Çünkü rakibimize de saygı duymalıyız ve biz de yüz de yüz hazır değiliz. Bunu bilerek saha içerisinde mücadele ettiğimiz zaman ve taraftarımız da bunun bilincinde olduğunda bizim adımıza olumsuz bir maç olmayacağını düşünüyorum. Evet eksiklerimiz var ama bu maçtan galibiyetle ayrılacak gücümüz de var" şeklinde konuştu.

Young Boys karılaşmasının taraftarla buluşma maçı olduğuna da değinen ve bunun ayrı bir heyecanı olduğunu belirten Alex, "Bu taraftarımızla kendi stadımızda buluşacağımız ilk maçımız olacak. Tüm takım bunun keyfini ve heyecanını yaşıyoruz. Taraftarımız bize sezon boyunca sahip çıkar, hep destek verir ve biraz da sabırlı olursa biz de emin olsunlar ki olumlu bir şekilde geri dönüşü onlara vereceğiz ve çok güzel günler yaşayacağız" ifadelerini kullandı
http://semih-arda.yetkinforum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Kafamız soğuk, kalbimiz sıcak olacak”
» “Sion, bize rakip olacak bir takım değil”
» Rövanş Mücadelesinin Programı Belirlendi
» Fenerbahçe-Dinamo Kiev (rövanş)
» Roberto Carlos yarışmacı olacak