»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır"

2 posters
YazarMesaj
AySe'miH
Aktif Üye
Aktif Üye
AySe'miH

hayvanlar alemindeki eşim : 2
Takımım : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 2

"Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır" Empty
MesajKonu: "Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır"   "Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır" Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 3:48 pm

<TR><TR>
"Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır" Semih_senturk_sus__WkBdJ2OT_
"Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır" Bos
"Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır" Bos
Futbolcumuz Semih Şentürk bugünkü gazetelerde kendisi ile yapılan haberler ile ilgili resmi sitesinden şu açıklamayı yaptı;

Bugün tarihli bazı gazetelerde hakkımda tamamen asılsız ve uydurma iddilar yer almıştır. Trabzonspor ve Trabzon ili ile ilgili, kendi ağzımdan söylenmiş gibi yansıtılan haberler kesinlikle yalan ve uydurmadır. Hiç bir yerde ve hiç bir zaman bu tarz söylemlerde bulunmam söz konusu değildir. Ben profesyonel bir futbolculuğun yanında hoşgörü ve saygı kurallarını da çok iyi bilen ve bunları hayatımın her dönemine yansıtmaya çalışmış bir karaktere sahibim.

Trabzonspor Türk futbolumuzda 4. büyük olarak anılan büyük bir camiamızdır. Bu tarz söylemlerde bulunmam düşünülemez.

Uydurma, yanıltıcı ve masa başı hazırlanan, camiaları karşı karşıya getiren yalan haberleri yapanları şiddetle kınıyorum. Bu tarz haberlerin devamı halinde hukuksal tüm haklarımı yerine getireceğimi bildiririm.

Ben Fenerbahçe Spor Kulübü`nün sözleşmeli futbolcusuyum ve bir yıl daha sözleşmem var. Burada mutluyum. Aykut Kocaman ile birlikte yeni bir döneme giriyoruz. Yeni sezon öncesinde oldukça heyecanlıyım ve formamı kaptığım anda bir daha bırakmayacak bir performans sergileyerek, katıldığımız tüm kulvarlarda şampiyonluk hedefliyorum. Taraftarlarımızdan tek isteğim bu tarz yalan ve uydurma haberlere inanmayarak desteklerini hiç azaltmasınlar.

Ayrıca Fenerbahçe`mizi ve Tüm türk halkını sevince boğan Nevin Yanıt`ı da kazandığı altın madalya`dan dolayı kutluyorum. Kendisi ile şahsım adına gurur duydum. Başarılarının devamını diliyorum.

Saygılarımla

Semih Şentürk
http://semih-arda.yetkinforum.biz
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

MesajKonu: Geri: "Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır"   "Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır" Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:58 pm

Umarım diğerleri gibi Aykut Hoca'da harcamaz Semih'i ..

Teşekkürler Smile
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com
AySe'miH
Aktif Üye
Aktif Üye
AySe'miH

hayvanlar alemindeki eşim : 2
Ruh Hali : 4
Başarı Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: "Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır"   "Bu İddialar Tamamen Uydurma ve Asılsızdır" Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 12:33 pm

ins. ya bıktım onu yedek kulübesnde qörmktn Sad
http://semih-arda.yetkinforum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tarumar - Uydurma Fragmanlar
» Uydurma hadîs nasil anlasilir?