»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Küfredilince, kötü reaksiyon verdim”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Küfredilince, kötü reaksiyon verdim” Empty
MesajKonu: “Küfredilince, kötü reaksiyon verdim”   “Küfredilince, kötü reaksiyon verdim” Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 12:26 pm

Antalyaspor karşısında Takımımızın ilk golünü atan Kazım Kazım, maç sonrası verdiği demeçte geçen hafta tribünlerle yaşadığı gerginliğe açıklık getirdi. Yedek kulübesinin arkasından annesine küfredildiğini duyduğunu belirten Kazım, kendisinin de bu durum karşısında profesyonelliğini kaybedip kötü bir reaksiyon verdiğini söyledi.
İlk olarak attığı golü anlatıp, maçı değerlendiren Kazım, "Alex'ten gelen akıl dolu pasla buluştum, iyi vurdum ve gol oldu. Direkten dönen topta ise ceza sahasına girdim, iyi bir açı bulduğuma inandım, vurdum, direkten döndü. Güiza'nın yakaladığı 2 net pozisyon vardı. Gol olmadı ama eleştirmemiz doğru olmaz. Çünkü, çok kaliteli bir oyuncu. Önemli olan pozisyona girmek. İnanıyorum gelecek haftalarda atacaktır. Son dakikada da Semih'e asist yaptı" diye konuştu.
Geçen hafta tribünlerle yaşadığı gerginlik hakkında da bilgi veren Kazım, "Futbol herkesin konuştuğu bir spor. Çok yorum yapılan bir spor. Kritikler yapılacaktır, homurdanmalar olacaktır. Bazen kötü olduğunuz zamanlar da olabiliyor. Yedek kulübesinin arkasında bulunan yerden annem hakkında küfür edildi. Ailemden biri o civarda olabilirdi. Orada benim annem de oturuyor olabilirdi. Küfrü duyduğum zaman tüm profesyonelliğimi ve kendimi kaybettim. Homurdanmalar olabilir ama küfür edip kişiselleştirdiğiniz zaman olmuyor. Ben de o durumda profesyonelliğimi kaybederek kötü bir reaksiyon verdim" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Küfredilince, kötü reaksiyon verdim”
1 sayfadaki 1 sayfası