»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Sonuna kadar mücadele ettik”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Sonuna kadar mücadele ettik” Empty
MesajKonu: “Sonuna kadar mücadele ettik”   “Sonuna kadar mücadele ettik” Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 4:19 pm

Teknik Direktörümüz Christoph Daum, Bursaspor karşısında sonuna kadar mücadele eden bir Fenerbahçe görmesinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Daum, bu sezon 5. lig maçından da galibiyetle ayrılmamızı ise "Daha başlangıçtayız ileride daha güzel olacak" şeklinde yorumladı.
Maç sonrası açıklamalar yapan Christoph Daum, "Bugün sonuna kadar mücadele eden bir Fenerbahçe gördük. Bu beni mutlu ediyor. Zaten Bursa'da mücadele etmek istemiyorsanız, hiçbir şey alamazsınız. Bursa deplasmanları zor deplasmanlardır. Takım mücadele etmek isetdi ve bunu sonuna kadar da gösterdi. Gerçekten güzel bir şekilde mücadele etti, tebrik ediyorum. Maçı sonuna kadar heyecanlı bıraktık. Aslında 2-0 'ı bulabilirdik. Son paslarda etkili olsaydık 2-0'ı yakalayarak rahat ederdik" dedi.
Fenerbahçe'nin ligde 5'te 5 yaptığının hatırlatılması üzerine ise Daum, "5'te 5 değiniz zaman; bu 5 maçta 3 zor deplasman da vardı. Biz daha başlangıçtayız. Yeni bir şey başlatmak istiyoruz. Daha başlangıçtayız ileride daha güzel olacak" diye konuştu. Daum sarı kartlar hakkında ise, "Bu sarı kartların nedenini bana sormayın, hoca verdi. Ona sormak gerekiyor" dedi.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Sonuna kadar mücadele ettik”
1 sayfadaki 1 sayfası