»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Milli Takımımıza inanıyorum”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Milli Takımımıza inanıyorum” Empty
MesajKonu: “Milli Takımımıza inanıyorum”   “Milli Takımımıza inanıyorum” Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 10:11 pm

“Milli Takımımıza inanıyorum” 2009-09-08_fotoo446

Teknik direktörümüz Christoph Daum, Fenerbahçemizin sabah idmanı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Daum öncelikle Milli Takımımızın yarınki maçıyla ilgili sorulan soruları yanıtladı. Hocamız; "Fatih Terim Milli Takımımızla Avrupa Kupası'nda olağanüstü şeyler yaptı. İyi bir başarı elde etti. Umarım Dünya Kupası elemelerinde de çok güzel şeyler yapar. Kendisi, Türk futbolu için Milli takım için büyük bir şanstır. Sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Avrupa'da ve Dünya'da saygı duyulan antrenörlerden bir tanesidir. Fatih Terim'i zor bir maç bekliyor. O, ne kadar zor maç olsa da her zaman bir çözümünü buluyor. Hatırlıyorum Almanya ile oynadıkları Avrupa Şampiyonası maçında çok fazla sakat oyuncusu vardı. Ona rağmen iyi bir maç oynadılar. Hatta o maçta galibiyeti de hak eden bir takım vardı. Yarınki Bosna Hersek maçında da aynı şekilde aynı performansı göstereceklerine inanıyorum.
Avrupa Şampiyonası'na gitmeden önce aynı zor durumu yaşıyorduk. Milli Takım, Norveç maçı öncesi zor durumdaydı. Avrupa Şampiyonası'na gideceğimize o zaman da fazla kişi inanmıyordu. Avrupa Şampiyonası'na gittiğimiz gibi Dünya Şampiyonası'na da gideceğimizi umuyorum, bu inançtayım. Ancak şunu da görmek lazım. Bosna - Hersek takımı bu yıl gerçekten olağanüstü. Onlar karşısında da dikkatli olmak lazım. Orada her şeyinizi ortaya koymanız yüreğinizle oynamamız gerekiyor. Ama bu tip maçları o günkü performans belirler. İnanıyorum ki Fatih Terim orada en iyi kararları verecektir ve bu sayede iyi bir sonuçla döneceğiz. Milli takımımızda Dünya çapında üst düzey futbolcularımız var. Emre, Arda, Tuncay gibi… Bu oyuncular böyle bir maçta çok önemli görevler alacaktır. Milli Takımımıza başarılar diliyorum." diye konuştu.

'Fenerbahçeli futbolcularınızın Milli Takım'daki performansını nasıl değerlendiriyorsunuz?' sorusunu Daum, "Milli takımda sadece Fenerbahçeli futbolcu yok. Sadece Türkiye için mücadele eden futbolcular var. O takımın da ismi Milli Takım. Milli Takım kazandığı zaman ben orada oynayan her futbolcu için gurur duyuyorum. İster Bursaspor'dan ister Kayserispor'dan olsun. Bu hiç önemli değil" şeklinde yanıtladı.

Bursaspor maçı ve sakatlığı bulunan oyuncularla ilgili olarak teknik direktörümüz "Hedefimiz Pazar günü durumu iyi olan futbolcularımızla Bursa'ya gidip en iyi mücadeleyi ortaya koyarak 3 puanı almak" diye konuştu.

Bu Cumartesi günü Galatasaray ve Beşiktaş arasında oynanacak derbi maç ile ilgili olarak ise Daum, "Derbiler her zaman güzeldir, heyecanlıdır. İki takım da kazanmak için çıkacak. Galatasaray sezona daha iyi başladı. Beşiktaş da iyi transfer yaptı. İki takım da kazanabilir" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Milli Takımımıza inanıyorum”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Milli Takımımıza inanıyorum”
» Terim: "Kazanacağımıza yürekten inanıyorum"
» Aragones’ten Milli maç yorumu
» Aragones’ten Milli maç yorumu
» A Milli Takımımız, Ukrayna'da