»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Kazanmak güzel ama daha iyi oynamalıyız”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Kazanmak güzel ama daha iyi oynamalıyız” Empty
MesajKonu: “Kazanmak güzel ama daha iyi oynamalıyız”   “Kazanmak güzel ama daha iyi oynamalıyız” Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 11:30 am

Kaptanımız Alex de Souza Manisaspor'u 2-1 mağlup ettiğimiz maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Alex, "Zorlanmamızın iki sebebi vardı. Birincisi kendini savunmaya ve hatalarımızı değerlendirmeye gelen Manisaspor'un oyun anlayışı. İkincisi bizi iyi oynamadık. Oynamamız gerekenin çok altında bir performans sergiledik zor da olsa kazandık. Kazanmak güzel ama daha iyi oynayarak kazanmalıyız.

Herkesin bir fonksiyonu vardır. Bazı oyuncu vardır koşar, bazıları başka şeyler yapar. Ben fazla koşmam ama görevim top bana geldiğinde gönderilmesi gereken yere göndermek. İlk golde Güiza'ya asist yaparak, ikinci golde de topu kaleye göndererek yaptım ama top direkten döndü. Herkes fonksiyonunu yaptıktan sonra bu iş devam eder" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Kazanmak güzel ama daha iyi oynamalıyız”
1 sayfadaki 1 sayfası