»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Bu kupayı müzemize getirecek kalitemiz var”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

“Bu kupayı müzemize getirecek kalitemiz var” Empty
MesajKonu: “Bu kupayı müzemize getirecek kalitemiz var”   “Bu kupayı müzemize getirecek kalitemiz var” Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 9:43 am

Oyuncumuz Özer Hurmacı, FC Sion karşısında ilk maçta elde edilen 2-0'lık galibiyet nedeniyle rahat oynadıklarını, Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi kupasını müzesine getirecek kaliteye sahip olduğunu söyledi.
Maç sonrası FB TV'ye açıklamalar yapan Özer Hurmacı, "İlk maçtaki 2-0'lık galibiyet rahatlık verdi. Kendi sahamızda daha iyi oynamalıydık. 2 tane gol yedik. önemli olan gruplara kalmaktı. Kadromuz çok iyi. Umuyorum Avrupa Ligi'nde en son noktaya kadar gideriz. Avrupa Ligi'ni maç maç düşünüyoruz. Her maçı final gibi oynuyoruz. Önümüze hedefleri koymak güzel bir şey. Bu ligde kendimize güvenimiz yüksek. Bu kupayı müzemize getirecek kadar kalitemiz var. Fiziksel anlamda kendimi hazır hissediyorum. Oynayabilecek kapasitede hissediyorum. Hocam daha fazla görev verdiği halde de bunu göstereceğim. Kafamda da sakatlıkla ilgili bir sorun kalmadı. Bundan sonra yüzde yüz kapasiteyle mücadele edeceğim" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

“Bu kupayı müzemize getirecek kalitemiz var”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Kupayı almak boynumuzun borcu”
» “Şampiyonluğu ve Kupayı taraftarımıza hediye ederiz”