»»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! ««««
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Hosgeldiniz eger Üyeyseniz giris eger Misafirseniz üye olunuz ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»»» !!αℓємιη кяαℓı ƒєηєявαнçє!! «««

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Taraftarımızın önünde oynamayı özlemiştim”

YazarMesaj
gєηçƒвℓι_нαтι
Kurucu
Kurucu
gєηçƒвℓι_нαтι

hayvanlar alemindeki eşim : 7
Takımım : 2
Ruh Hali : 2
Başarı Sistemi : 20

"Taraftarımızın önünde oynamayı özlemiştim” Empty
MesajKonu: "Taraftarımızın önünde oynamayı özlemiştim”   "Taraftarımızın önünde oynamayı özlemiştim” Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 9:43 am

Oyuncumuz Diego Lugano, Fenerbahçe'nin potansiyeli ile Avrupa Ligi'ni hak eden bir takım olduğunu söyledi. Kendi stadımızda, taraftarımızın önünde oynamayı özlediğini belirten Lugano, taraftarın sevdiği Lugano olarak elinden geleni yapmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.
FC Sion maçı sonrası FB TV'ye açıklamalar yapan Diego Lugano, "Bizim UEFA Avrupa Ligi'ne kalmamız önemliydi. Bunu başararak önemli bir iş yaptık. Fenerbahçe potansiyeliyle bu ligi hak ediyor. Bundan sonraki amaçlar gerçek ve büyük olmalı. Bizim takımın Avrupa Ligi'ne imza atacak potansiyeli var. Zor maçtı. Her şey istediğimiz gibi olmadı ama deneyimimizle bu işin altından kalkmayı başardık. Ben de kendi stadımızda kendi taraftarımızın önünde oynamayı özlemiştim. Buraya geldikten sonra eskisi gibi, onların istediği Lugano olmak istiyorum. Taraftarın sevgi gösterisi beni mutlu ediyor. Onlar merak etmesin eski Lugano olarak, onların sevdiği Lugano olarak elimden geleni yapacağım. Önder'lei 3 yıldır beraber oynuyoruz. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Onunla yarı Portekizce, yarı Fransızca, yarı İngilizce anlaşıyoruz. Önder'le her şekilde anlaşabiliyoruz. Mimikle el kol hareketiyle bile anlaşıyoruz" diye konuştu.
https://fenerbahcem1907.yetkinforum.com

"Taraftarımızın önünde oynamayı özlemiştim”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Taraftarımızın bütünleşmesi bizim için yeterli"
» Terim: "Dünya Kupası'na katılma ümidimiz hiç değişmedi"
» "Yaşanan başarıları inkar etmek tarihe ihanettir"
» Fatih Terim: "Kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız"
» "Gördüğüm pozitif şeyler beni sevindiriyor"